Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Célszerszámok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Célszerszámok

    Tiszteletem Mindenkinek! Púpos Wartburg célszerszámaival együtt kerültek hozzám ezek is,de kellene egy kis segítség,nem tudom őket beazonosítani. Vagyis véleményem szerint ETZ 250,Wartburg,Lada van közte. Van köztük munkaigényesebb darab is,a MÉH-be sajnálom leadni,még ha nem is tudom mi az. Köszönöm!
    Attached Files

    #2
    Kedves Oldstupid!

    Igen kellemetlen dolog számomra,ha valakit igen kevés Angol tudásom ellenére,Magyar fordításban "öreg hülyének,vén hülyének" megszólítani,de ha Te ezt a nick nevet választottad,-nem tudok mást tenni.Nagyon szeretnélek inkább Lajosnak,vagy Sándornak,.... nevezni,de most más lehetőségem nincs,-nézd el nekem!

    A képeken ábrázolt képeken,talán a nyolcadikon ábrázoltról állíthatom,hogy az egy négyütemű motorok szelepfészkeinek szabályozásaihoz használatos szelepfészek maró megfogására alkalmas.Méretek ismerete nélkül sajnos nem tudom pontosan melyik gyártmányhoz.

    A szerszámokról általában elmondható,hogy igényesen lettek elkészítve,annak dacára,hogy az idő,használat és a tárolás hagyott rajta nyomokat.Minden tiszteletem a szerszámok elkészítőjének.Látni vélek én közöttük,kuplung tárcsa központosítót,sielent blokk kinyomatót és behúzatót,egyszerű persely kiütőt és a fantáziára bízva,akármire alkalmas szerszámokat.Aki ezeket a szerszámokat elkészítette szakember volt,-látszik hogy igénye volt a gondos munkára,-ezért becsüld meg ezeket a szerszámokat,mert meglehet egy kis átalakítással,még hasznát láthatod!


    Üdvözlettel:Che
    St.Z.350, oldstupid és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Kedves József! Nickem önirónia..... Vágó Gábor vagyok,44 éves. Bár rég abbahagytam a veteránozást,a vonzalom természetesen kiölhetetlen.... Remélem eljön még az idő hogy újra csinálhatom. Vettem már hasznát a szerszámoknak,van amit tudtam használni a Simsonoknál is. Köszönöm szépen a segítő szándékát! Gabi
      Che, St.Z.350 és 4 további látogató kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X