Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lámpaalap,kerekek.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Lámpaalap,kerekek.

    Click image for larger version

Name:	DSCN0719.jpg
Views:	1
Size:	194.9 KB
ID:	157939Az ovális gumitalpazatos lámpa típusa érdekelne,új lehetett mert egy címke volt rajta zsinórral mikor simítani kezdtem elporladtA szögletes korai t-5.
    az izzó p-10
    Click image for larger version

Name:	DSCN0740.jpg
Views:	1
Size:	201.3 KB
ID:	157940Click image for larger version

Name:	DSCN0738.jpg
Views:	1
Size:	200.8 KB
ID:	157941Egy kézikocsiból került hozzám eme páros,40-küllős és a fékoldalon,érdekes módon vastagabb,kónusszerű csapágyazása van a felni sajnos a gumiperemnél korhadt.19"-os gumik voltak rajta,de a pannóniánál szélesebb a perem.
    Érdekelne mihez valók,és hasznosíthatók e?

    Vagy menjen a tesóknak?
    Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2016 febr. 24, 20:23.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    #2
    A lámpa az P20 a szögletes, kerekek esetleg csepel 250? Az ovális esetleg Danuvia?

    Komment


      #3
      A lámpa az P20 a szögletes
      Szerintem T5
      Az ovális esetleg Danuvia?
      Én is így gondolom

      Komment


        #4
        Ne dobd ki a kerekeket . Tipikus 10-20 -30 ezer forintot érő nemtudom mibevaló -de háboru elötti és angol . Jó börzemotyó . Az agyak jók .

        Komment


          #5
          Jó börzemotyó .
          A fuvar többe vanA börzéken mindenki csak eladni akar,már nem megyek igaz csak a helyieket láttam,mindig többet vettem mint eladtam és még fel is bosszantottam magam.

          - - - Updated - - -


          Ne dobd ki a kerekeket
          Pedig mos jó fídzet 20/kilo
          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2016 febr. 24, 20:28.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            Tedd fel VeteránApróra meg a jófogásra lemérve, sok képpel, 1-2 éven belül jelentkezik valaki hogy neki pont ilyen kell.
            Ha Triumph típushoz hirdeted, 3 napon belül 8 "okos" ember írja meg Neked,hogy mibe való.

            Komment


              #7
              Vagy menjen a tesóknak?
              Isten ments! Pár apróság még még hiányzik,de már majdnem komplett motor. kár lenne elherdálni.

              Komment


                #8
                Az ovális gumitalpazatos lámpa típusa érdekelne
                Nem lehet, hogy Danuvia? Nekem csak búrám van hozzá, külön normális aljzatot még nem láttam közelről. De szeretnék.

                A kerekekkel meg joker-nek lehet igaza: a kamerához közelebbin lévő agyán a dupla perem engem valamilyen Ariel kerékre emlékeztet. Háború előtti Red Hunter hátsó kerék, megszabadítva a lánckeréktől?
                Azonos oldalon volt a hajtás és a fék.

                Vagy menjen a tesóknak?
                Ne, akkor inkább az első bekezdés utolsó mondatának értelmében lecsapnék az ovális lámpára - már ha Danuvia.
                Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2016 febr. 25, 09:04.
                There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                Komment


                  #9
                  A Danuvia lámpáról:
                  http://veteran.forum.hu/alkatresz-az...so-lampa-2014/

                  Komment


                    #10
                    Kedves barátom Mateapu! ne bosszankodj mert az árt a szépségnek és veled fogják ijesztgetni az unokáid - elviszlek a Papához ha nem viselkedsz rendesen-címszóval!

                    Komment


                      #11
                      Vagy menjen a tesóknak?

                      Tipikus 10-20 -30 ezer forintot érő
                      És ha colinak adnád?

                      Komment


                        #12
                        Az nem jó, mert postafordultával itt kérdezgeti, hogy mi ez 35ezerért...

                        Komment


                          #13
                          mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Pedig mos jó fídzet 20/kilo

                          .....jóvan öreg , akkó legyen biznic --figyejjé , így látatlanba megveszem a kerekejidet , oszt nem is alkuszok !!!! mérdmeg mennyi aztánadok 40ft ot kilójáér

                          csak annyyi hogy így most hirtelen nemtudok fizetni ,deha lehozod keszibe akkormég kamatba adokrá még 500 at hogyjójárjá . na ezigkorrekt tesó nem ? aztán így nincsrá gondod

                          Komment


                            #14
                            Az nem jó, mert postafordultával itt kérdezgeti, hogy mi ez 35ezerért...
                            Csak az érdekesség kedvéért ha már itt tartunk: múltkor tudod mit akart azonosíttatni velünk? Az IL-18 repülőgép AI20-K jelű hajtóművének a beszállítószivattyúját.
                            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                            Komment


                              #15
                              Mit haza nem hordanak az emberek a melóhelyről...
                              Amikor kilomiztam a házat annak idején (eléggé elhúzódott, mert pár éve szoktam le a gyűjtögetésről) nálam is röpült ki rengeteg furcsa dolog a teherautó kormányműtől a légfék pedálokon át a légsűrítőkig. Volt ott még gázolajtartály is (kettő).
                              Egyedül a Pancsi maradt meg érintetlenül, ahogy apám lerakta a padlás sarkába.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: bokor28; 2016 febr. 27, 05:38.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X