Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mi ez a bilincs és mit csinál az Izs Planetám első teleszkópján?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mi ez a bilincs és mit csinál az Izs Planetám első teleszkópján?

    Az Izs planétám első teleszkópján mind két oldalon megtalálható.

    Click image for larger version

Name:	20120108139.jpg
Views:	1
Size:	190.9 KB
ID:	154213 Click image for larger version

Name:	20120108140.jpg
Views:	1
Size:	201.7 KB
ID:	154214

    #2
    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Izs planétám első teleszkópján mind két oldalon megtalálható.
    Nincs valami indexre utaló nyom a motoron? Lehetne az oldalvillogók konzolja. Jobb ötletem nincs. Minden esetre nehéz lehetett oda feltenni a teleszkópburkolatra, hacsaknem szétszedhető a bilincs.
    mir-mur kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Esetleg elsővilla elfordulás határoló??

      Komment


        #4
        mir-mur kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Esetleg elsővilla elfordulás határoló??
          Ezt amiatt nem hiszem, mert pont a tankra feküdne fel a bilincs. Az Izseken egy vázra erősített Y-alakú lemezzel oldották meg a kormányhatárolót, a kelleténél nagyobb elfordulást az alsó villahíd alján található két ütköző pöcök gátolta. Kerítek képet, ha gondolod, de azt hiszem, most itt kapásból nincs a gépemen.

          ---

          Találtam néhány képet az Izs-kormányszorítóról McFrag lengyel Izses oldalán.

          Click image for larger version

Name:	10141.jpg
Views:	1
Size:	21.1 KB
ID:	130705 Click image for larger version

Name:	51016.jpg
Views:	1
Size:	28.1 KB
ID:	130706

          Az első képen a két textilbakelit gyűrű között látható a kormányhatároló. Második képen pedig a váznyak alatt "rögzítve".
          mir-mur kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Üdv! Nem tudom, mi lehet, de nem vagy vele egyedül, épp van a műhelyemben egy Planeta 2-es ugyanilyen bilincsekkel. Én is agyaltam már hogy mi lehet, de ezek szerint nem háztáji megoldás.
            mir-mur kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Plexi taró 100%, ha nem kell neked engem érdekelne ha megvan mind a kettő(megvenném tőled)
              mir-mur kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                darkside eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Plexi taró 100%, ha nem kell neked engem érdekelne ha megvan mind a kettő(megvenném tőled)
                Hogy mi a szándékom az alkatrésszel nem tudom. Nem jellemző rám hogy bármit is eladnék ami már az enyém, főleg hogy még bele sem fogtam a felújításába. De ha ennyire biztos vagy a dolgodban, akkor vélhetően vannak konkrét infóid is. Szívesen venném ha beavatnál minket a plexivel szerelt Izs részleteibe.

                Köszi

                Komment


                  #9
                  Én sem szeretek megválni az alkatrészektől, de ha mégis eljön az idő gondolj rám. Plexis Izs-ről nem tudok semmit mondani. Annyit tudok hogy extraként lehetett venni, de nem nagyon vették a motorokhoz, nekem P12-es hez van plexim csak tartóm nincs, olyantól kaptam akinek a P12-n volt eredetileg is. Főleg jawan láttam eddig ilyeneket, egyszer pannónián, de Izs-n még egyet sem.
                  mir-mur kedvelte ezt.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X