Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Milyen henger lehet??

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Milyen henger lehet??

    Click image for larger version

Name:	SDC12918.jpg
Views:	1
Size:	187.5 KB
ID:	156814Click image for larger version

Name:	SDC12920.jpg
Views:	1
Size:	189.5 KB
ID:	156815Click image for larger version

Name:	SDC12921.jpg
Views:	1
Size:	189.2 KB
ID:	156816Talán valaki ismeri vagy felismeri a képen lévő hengert hasonlít a pannóniára de a hátulja érdekes ilyet még nem láttam úgyhogy szerintem nem az

    #2
    Tuning garnítura,igy lehet szívócsövet rövidíteni(kíváncsi lennék az alacsonyított karbira is),a két gyertya pedig a megbízhatóságot és a tökéletesebb égést hivatott teljesíteni(-:
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Köszönöm a hozzászólást a szívócsonkon valami maszek barkácsmelónak mutatkozik a hengerfej az kuka
      Utoljára szerkesztve a következő által: baxy1; 2014 jan. 13, 19:01.

      Komment


        #4
        Rémlik mintha olvastam volna ilyen kialakításról! Aversenyzésre használt motoroknál alkalmazták a hengert és a hengerfejt is. Szerintem,meg kellene tartani mid a kettőt! Nem hiszem, hogy sok maradt volna belőlük!

        Komment


          #5
          A beavatkozás a 70-80-as évekhez köthető,akkoriban egy ilyen meló jónak számított.
          Furógép,hegesztő csak profi helyeken volt,és valljuk be a,szint is belefér egy maszekolásba,és így korabeli!!!!
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            melyik beavatkozásra gondolsz? a csonk kialakítására vagy az egész henger születésére?esetleg csinálok fotót a belsejéről is az sem egyszerű

            Komment


              #7
              A teljes átalakításra gondolok,és ha van helyed ne dobd ki,ez egy sport ereklye.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X