Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Milyen lámpa lehet?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Milyen lámpa lehet?

    Üdvözletem mindenkinek! A képeken látható Pannónia lámpa beazonosításához szeretnék segítséget kérni. A lámpakereten Hella felirat szerepel, az üvegen viszont FTM. Előre is köszönöm a segítséget.
    Attached Files

    #2
    Helló.

    A kilométeróra TL pannóniáé a lámpakeret ugyancsak,a kapcsoló is talán ( nem biztos ) a lámpatököt ha a festék alatt ( le kell egy kicsit kaparni ) és ha szürke az is TL-é ha nem akkor a lámpaüveggel együtt a többi típusáé de nem a TL-é.

    Szép napot.
    wsievers kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nagyon szépen köszönöm a hasznos infókat.
      Viszont kívánok szép napot, Gyula.

      Komment


        #4
        Öszvér lámpa. A keret és a kulcstakaró cimke HELLA, a többi nem. A lámpaüvegről raknál fel képet?

        Komment


          #5
          Köszönöm a hozzászólást. Itt a kép. Click image for larger version

Name:	DSCF4664.jpg
Views:	1
Size:	181.4 KB
ID:	134040

          Komment


            #6
            Hát, sajnos ez is magyar.

            Komment


              #7
              Miért sajnos,jó lessz egy pancsihoz!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                Gyula91, Helló.
                Kérdezném hogy megvan-e még a szinte komplett lámpafej és ha igen mi lenne az ára az egyéb alkatrészeinek?
                Persze csak akkor ha eladó.
                Az üvege és a kilométeróra nem kell, csak a kerete + lámpafej kapcsolóval gyújtáskulccsal.
                Választ előre is köszöntem.
                További szép estét.

                Komment


                  #9
                  Helló Coli. Még megvan kompletten az egész, de már hirdetem vaterán ("Pannónia első lámpa (Hella lámpakeret)" címen). Holnap este jár le az aukció, de mivel már több licit is van rajta, így köteles vagyok az aukció nyertesének adni a lámpát. Köszönöm az érdeklődést, szép napot.
                  mátéapu és kedvelte ezt.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X