Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Olajzó / permetező

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Ha még vmi csipkelődő megjegyzést is sikerül hozzátennem, amivel felhergelhetem a kérdezőt az pedig minden pénzt megér.
    Jó lesz ha vigyázol , mert a " kérdező " majd a " te pofádat is szétakarja veretni " jelen esetben a Jászberényi ismerőseivel. ( Idézet egy privát üzenetből )
    sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Jó lesz ha vigyázol , mert a „kérdező” majd a „te pofádat is szétakarja veretni”
      Pont ezt szeretném kicsikarni.
      Fergusson kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Tegnap ,Ózd , Velence telep szélénél , egy utcában vásároltunk egy barátomnak egy EAN kockát . Jó ár-érték arányban .
        mir-mur kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Mir- Mur! Látod ez az arcátlanság megfenyegetni valakit és utána a kérdéseivel oda fordulni. A fenyegetés pedig nem jó ötlet hisz vannak egyének kik némi ellenszolgáltatásért bevadásszák az illetőt és utána gipszes kézzel nehéz törölni a vérző orrot!
          mir-mur és madorka kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Jaj emberek, ne vaduljunk már.
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              #21
              Ez még 2014 augusztusában volt. Nem linkeltem be a levelet, és nem is szóltam róla eddig,mert nem akartam Colit lejáratni. Most is csak az apropó miatt említettem meg.
              heeegany, Che és mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Nagyon sok minden amit látattok 50 % a haveroké-ismerősöké volt,mert nekik nincs internetjük vagy idejük hogy ezekkel a dolgokkal foglalkozzanak.

                Engem csak megkértek,és én feltettem ide.

                Ennyi.

                Vagy elhiszitek vagy nem,rajtattok múlik.
                OdinHEM és mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Rendben van, én hiszek neked. A témáidat pedig rendszerezni fogjuk.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X