Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hol lehet hirdetést feladni?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hol lehet hirdetést feladni?

    Hallo. azt szeretném megtudni, hogy lehet hirdetést feladni? Köszönöm előre is. üdv veterán.

    #2
    mzot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hallo. azt szeretném megtudni, hogy lehet hirdetést feladni? Köszönöm előre is. üdv veterán.
    Igen a Veterán aprón.

    Használd bátran és ha kérdésed van, akkor azt itt tedd fel.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3

      Komment


        #4
        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csak nekem van dézsavű érzésem?
        Hígulunk, ApaE hígulunk!
        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

        Komment


          #5
          -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hígulunk, ApaE hígulunk!
          Ez már a nagy számok törvénye !

          Komment


            #6
            Szerintem ha valaki segítséget kér azt nem kicikizni kell, hanem ahogy TZ teszi, segíteni kell neki!
            Ne gondoljátok, hogy mindenki számítógép és internetértő, aki itt megfordul!

            Komment


              #7
              Ha ide be tudja írni akkor a keresőbe is, és sokkal gyorsabb választ kap.
              Szerintem... De tényleg minden ironia nélkül..

              ui.: néztétek az új blogokat? nem semmi, nehéz nem ironikusnak lenni..

              Komment


                #8
                nyuszifül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szerintem ha valaki segítséget kér azt nem kicikizni kell, hanem ahogy TZ teszi, segíteni kell neki!
                Ne gondoljátok, hogy mindenki számítógép és internetértő, aki itt megfordul!
                Ez teljesen így van. :-)
                _________

                Csak a spammelőkhöz nem tudok türelmes lenni, mert ők tudják, hogy mit csinálnak.

                --- Ez még eszembe jutott: ---

                joshbono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha ide be tudja írni akkor a keresőbe is, és sokkal gyorsabb választ kap.
                Szerintem... De tényleg minden ironia nélkül..
                Lehet hogy nem tudja, hogy kellene használni a keresőt. Nekem inkább az a fura, hogy valaki ide kerül és nem ismeri a Veterán aprót. Nem az első eset. Ez hogy van?

                ui.: néztétek az új blogokat? nem semmi, nehéz nem ironikusnak lenni..
                A kéretlen reklámot töröltem.

                A másikból lehet még valami. Vagy nem?
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #9
                  -t5-, és kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Biztos, hogy 823 és félszer felmerült már a kérdés, és legalább ennyiszer volt már tisztázva is, de lusta dög vagyok visszakeresni. :-/

                    A veterán apró-hoz külön regisztráció kell? Nem lehet a veterán fórumos reggel hirdetni?

                    Komment


                      #11
                      A veterán apró-hoz külön regisztráció kell? Nem lehet a veterán fórumos reggel hirdetni?
                      Igen, külön regisztráció kell. De egyező e-mailnél (legalábbis korábban így volt, mostanság nem hirdettem semmit) kijelezte a hozzászólásaid száma alatt is amit hirdetsz.
                      gesszti kedvelte ezt.
                      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X