Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csepel 250 árak

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Csepel 250 árak

    Sziasztok!

    Nézegettem a meglepő hirdetések témát, és feltűnt két dolog: először hogy hol járnak az árak (a csillagos égben néhány eladónál), másrészt hogy sokan nagyon naprakészek vagytok - ellenben velem.
    A kérdés az lenne: mi számít fair ajánlatnak egy Csepel 250 "maradványáért" amiből elvándoroltak (azaz el lettek régen ajándékozva) a motorblokk és a kerekek? Illetve mi a minimum ami még szerintetek nem számít sértésnek? A forgalmi kétséges, szóval vegyük úgy hogy papírok nélküli a járgány.

    (Tisztában vagyok vele, hogy ez magánügy, mármint hogy ki, mit, hol és mennyiért vesz, aztán esetleg mennyiért ad el. Meg persze ennél a típusnál benne van a Szent Grál-faktor is... Azért megköszönném ha tudnátok mondani egy közelítő tartományt.)
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    #2
    Hát nem akarlak riogatni de szerintem 200 és 300e Ft között jár a dolog, de lehet hogy még ezt is sértésnek veszik... A nyáron olyan darabra tettem ajánlatot aminek ha jól emlékszem a komplett eleje hiányzott és a 200e Ft-al kevés voltam...
    taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hát nem akarlak riogatni
      Köszi a választ - igazából tudom milyen összegeket tudnak kérni azok akik végül felteszik a netre a portékát (ugye sok esetben nem az eredeti tulajról van szó). Viszont már annyira nem lényeges a kérdés: a bácsival összefutottam párszor az ősz során, végül megbeszéltük hogy ő bizony nem bír megválni a szerkezettől.

      A telefonszámomat azért leírtam neki, hogyha meggondolná akkor keressen, de nem hinném hogy valaha is el fogja adni. Majd az örökösök egyszer, ők nem hinném hogy érzelmileg kötődnének mint az úriember.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        #4
        Egy ilyen jobbra forgó, német gyártmányú Csepel lendkerék kb. mennyit érhet?

        Click image for larger version

Name:	IMG_1001.jpg
Views:	1
Size:	187.5 KB
ID:	137393Click image for larger version

Name:	IMG_1002.jpg
Views:	1
Size:	187.4 KB
ID:	137394Click image for larger version

Name:	IMG_1005.jpg
Views:	1
Size:	186.4 KB
ID:	137395Click image for larger version

Name:	IMG_1006.jpg
Views:	1
Size:	185.8 KB
ID:	137396

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X