Közlemény

Collapse
No announcement yet.

csepel?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    csepel?

    Sziasztok az alábbi alkatrészek értéke érdekelne, és hogy mihez valók?
    segítségeteket előre is köszönöm!Click image for larger version

Name:	DSC01975.jpg
Views:	1
Size:	191.2 KB
ID:	156188

    #2
    Kedves Elek124!


    Úgy gondolom,ha valakitől,-valakiktől kérek valamit,először is bemutatkozom.A fórum egy közösség,melynek van bemutatkozás rovata,ahová az új tagok írhatnak egy bemutatkozást,melyben akár nick névvel,akár a valós névvel,írnak magukról.Az írás lehet rövid,vagy hosszú,-nem várunk el egy "kitárulkozó",önéletrajzszerű írást,de egy pár sort igen.

    A képen látható alkatrészek,-nagy valószínűséggel,egy Csepel 125-ös,elöl-hátul teleszkópos motor alkatrészei.A két bilincs az első teleszkópon tartotta az első sárvédő középső pálcáit.A két hatlapfejű csavar,a felső villakifliben rögzítette az első teleszkóp szárait.A lapolt anya a hátsó kerék tengelyének az anyája.

    A fenti alkatrészek értéke,pontosan annyi,amennyiért értékesíteni tudod.A képről úgy tűnik,nagyon jó állapotú,újrakrómozott alkatrészekről van szó,tehát nem kell elkótyavetyélni,de azért arra se számíts,hogy az árukból sarokházat veszel!

    A bemutatkozás nélküli leveled olvasása után,úgy döntöttem,hogy ez volt az utolsó alkalom,hogy ilyen kérő levélre válaszolok.A társadalom állapota azért ilyen,amilyen,mert egymást nem becsüljük meg,csak kérünk,kérünk,meg mi mennyi,de a közösségnek nem adunk semmit ,még egy jó szót se.

    Üdvözlettel:Kotasz József Orosháza Felhő U.12.sz (Che)
    Beagle, sinter és 8 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Kedves Che!

      Nem vagyok egy fórumozós alkat megmondom őszintén nem tudtam, hogy itt csak személyi szám megadásával lehet bármit is kérdezni. Rendkívül sajnálom, hogy nem vagyok tisztában a helyi szabályzattal, és nekem is megvan a véleményem a magyar társadalom jelenlegi helyzetéről. Ha a bemutatkozás ennyire fontos a számotokra akkor a KÖTELEZŐ regisztrációban erre vonatkozóan is lehetne kitöltendő mező...
      Ennek ellenére köszönöm szíves segítségedet és fáradtságodat a továbbiakban igyekszem a lehető legkevesebb vizet zavarni.

      Köszönettel és üdvözlettel elek124 aki nem szeretné idegeneknek kiteregetni személyes adatait

      Komment


        #4
        Kedves elek124!
        Igazán nem akarlak megbántani de ha ezekből neked az jön le hogy bárki is a személyes adataidra kíváncsi akkor valami gond lehet fenn a gépházban. Senki nem beszélt személyi számról vagy bármi ilyesmiről, sőtt ha egy picit beleolvasol a bemutatkozásokba akkor láthatod hogy senki nem is adta meg.
        Teljesen más áll ezekben a kis bemutatkozásokban. No de mindegy nem agyalok, tégy belátásod szerint.

        Ja és még valami: Az idegenek létezésére nincs bizonyíték, miért pont a te személyes adataid érdekelnék őket?
        Titus, mátéapu és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Köszönöm, ismét okosabb lettem (Igaz nem azzal kapcsolatban amit kérdeztem)
          De természetesen neked is köszönöm Sinter!

          Komment


            #6
            Az alkatrészekkel kapcsolatban Che elmondott mindent.Vagy T vagy D Csepelé a cucc. Ehhez csak annyit tudok hozzátenni, hogy a hátsó kerék tengelyanyája nem mindegyiken volt krómozva eredetileg.De ez a lényegen mit sem változtat.
            A többi az pedig a mi "hülyeségünk". Bár ki minek veszi...

            Komment


              #7
              elek124 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ennek ellenére köszönöm szíves segítségedet és fáradtságodat a továbbiakban igyekszem a lehető legkevesebb vizet zavarni.
              A magam részéről ezt igazán sajnálom. Hidd el jobban örültünk volna,ha bemutatkozol és köztünk maradsz...... De ez a Te döntésed...

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X