Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Oldalkocsis t5!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Gondolom mind a kettőhöz még papír is volt!

    Az lenne a hab -azon a bizonyos- tortán!

    Komment


      #32
      Nagyon hallgatag... Szerintem elijesztettétek! Vagy csak nem meri bevallani hogy tényleg papíros mindkettő új szerzeménye...

      Komment


        #33
        Szerintem elijesztettétek!
        Szerintem pedig járja sorra az összes szomszédot az utcában,hátha talál még vmit a padláson.

        Komment


          #34
          Na jó, most már tényleg tölts ki egy lottót is, jó?!

          - - - Updated - - -


          hátha talál még vmit a padláson
          És valamelyik padlásról az ölébe szakadt egy papíros BMW isetta

          Komment


            #35
            Nem, papírjuk nincsen. De viszont az alkatrész kupacban van egy egycsikos kuplungfedél a TLT-mhez
            Fotót majd töltök fel az ok-s ról, meg a kuliról is. Ja, és a kulinak megvan a felirata!
            De viszont hiányos
            "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

            Komment


              #36
              Örs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Fotót majd töltök fel az ok-s ról, meg a kuliról is.
              Most már "viríts" valamit Kicsi Örs, ne csak az idegeinket kócold össze!
              Remélem jól fejeztem ki magam "mai nyelven"!
              Addig itt az enyém:
              Click image for larger version

Name:	OT 5239 004.jpg
Views:	2
Size:	200.6 KB
ID:	143160
              Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2014 dec. 08, 15:46.
              A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

              Komment


                #37
                ÁÁÁÁ! Emellett én egy 0 vagyok De a tükröket elfogadták az OT-n? (Ha pedig eredeti lenne, akkor bocsi)
                "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

                Komment


                  #38
                  Örs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  a tükröket elfogadták
                  "Ici-pici %-ban" eltérhet az eredetitől, de ha jobban megnézed találsz ott mást is!
                  A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                  Komment


                    #39
                    Nem értem. Megnéztem a fotót részletesen, de ezen kívül már csak egy hibát találtam. A "h"-s kipufogó,(ha jól látom) és a "nem oldaldobozba épített légszűrő" kombó ami nekem feltünt.
                    Egyáltalán nem ócsárolni akarom ezt a gyönyörű fogatot. (pontosabban "őt") Csupán észrevétel.
                    Akárki akármit mond, nekem igy is nagyon bejön
                    "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

                    Komment


                      #40
                      Örs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A „h”-s kipufogó, (ha jól látom) és a „nem oldaldobozba épített légszűrő” kombó ami nekem feltünt.
                      Igen a kipuffantó az már egy T5-H-é, de a levegőszűrő az autentikus, mivel ez egy 1964-es gyártás, ugye a H az 1967-től került bevezetésre!Különben elárulom, hogy tényleg nem sok hibát találtak a minősítők, ami nagyon szembe tűnt nekik, az a sok króm, mivel imádom a krómot (na meg a marcipánt, de ez nem tartozik ide!)
                      Találtam Neked egy idézetet Zsolti "tollából":
                      http://veteran.forum.hu/pannonia-tip...html#post22960
                      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                      Komment


                        #41
                        Találtam Neked egy idézetet Zsolti „tollából”:
                        Idegen az a "toll", de szép. A fene egy meg, egyszer akkor is veszek egy T5-öt.

                        Komment


                          #42
                          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          egyszer akkor is veszek egy T5-öt
                          Helyes..................................
                          A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                          Komment


                            #43
                            Idegen az a „toll”, de szép. A fene egy meg, egyszer akkor is veszek egy T5-öt.

                            Miért? Már a CZ nem is felel meg Neked? Ejnye-ejnye!

                            Mondom én, hogy kell az a "nem tetszik" gomb!

                            Komment


                              #44
                              Miért? Már a CZ nem is felel meg Neked? Ejnye-ejnye!
                              Szigorúan az egyensúly kedvéért. A CZ-vel járni akarok, a T5 meg valahogy szívügyem. Annyira tetszik a formája. Nekem ez az "igazi" Pannónia. Oké, lehet T5-H is.

                              Komment


                                #45
                                CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szigorúan az egyensúly kedvéért. A CZ-vel járni akarok, a T5 meg valahogy szívügyem. Annyira tetszik a formája. Nekem ez az "igazi" Pannónia. Oké, lehet T5-H is.
                                Na jó, nekem meg a P-20-as.
                                Gyerekkoromban, még az Áruház jármű osztályán vadi újak voltak kitéve...azóta is csak álmodoztam róluk...gyakorlatilag,mikorra vehettem volna egyet, már nem árulták, helyette, maradt a két henger , CZ-t vettem.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X