Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia p20 ára

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    én sajnos még mindíg kézzel követem el , legtöbbször grafittal , de nem nagyon haragszanak érte a szaki bácsik ,viszont a nyomtatottat bizony sokkal jobban átnézik , hátha találnak valami hibát, a "komkpjúteren nevelkedett , sáppadtarcú , billentyűbetyár rajzolmányán , mert már annyira lusta , hogy leüljön a rajzasztalhoz , a legkisebb probléma láttán is csak annyi a reakciója hogy nyom egy entert ...." , nállam viszont maximum reakció a : "fa..nak kellett ezt ennyire betűrni ..." Az igazsághoz hozzátartozik hogy amikor még tanultam , az utolsó évben megmutatták a legújabb fejlesztéseket , amit az "auto cad , cad cam , auto cady " merített ki demo verzióban , bár szeretném megtanulni a kezelését , de nem igazán van kitől , akitől meg is merném kérdezni ...

    Komment


      #77
      zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      bár szeretném megtanulni a kezelését , de nem igazán van kitől , akitől meg is merném kérdezni ...

      Keresd Zakhar Istvánt a munkahelyeden. Őt ajánlom.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #78
        bár szeretném megtanulni a kezelését , de nem igazán van kitől , akitől meg is merném kérdezni
        Ez a nagy előnye az internetnek: én tanultam "Számítógépes modellezés és tervezés" c. tárgyat két féléven át, de az a véges kis idő nem sokat használt. Ha már a program rajta van a gépeden, onnantól kevés angoltudással (szinte) minden probléma megoldható.
        Persze személyesen is sokat lehet tanulni, de ha egy-két dolgot megrajzolsz a gépen, csinálsz belőle pár 2D rajzot, úgy szerintem marha gyorsan lehet rögzíteni fejben. Mondjuk vannak a legelején dolgok, amiket talán egyszerűbb valakitől megtanulni, de a legtöbb programnak van "tutorial" része, amin végigmenve már a nagyon szükséges funkciók menni fognak.
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X