Közlemény

Collapse
No announcement yet.

lada szamara 2108 tipus vezerles beálitas hazilag

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    lada szamara 2108 tipus vezerles beálitas hazilag

    be szorult egy csavar azvezér mú szij közé és el kellet csavarnom kulcsal a vezérmú tengejt alol fölfele hogy ki tudjam szedni a csavart és probálom inditani de csak alapjarat van akarhogx nxomom neki nem pörög fel a motor amikor a gyujtason állitok akkor egykicsit fejebb megy z alap de nem tudom fel pörgetni ha a karburátornál probálom akor ugy csinál minha sokat kapna és a rovátkán kivúl kell tekernem agyujtás elosztot hogy elindujon ha tudsz segits vissza hivlak 06307333842 kuldj vh-t vagy e mailen mit tegyek

    #2
    Üdv! Ha jól emlékszem , a vezértengely bordáskerekén van egy pont , és a mögötte lévő porvédő lemez bal felső élén van egy kis perem , ami egyúttal a jelölés , ennek a két jelnek kell egymással egyirányba állni(a két jelölés és a tengelyközéppont egy egyenes vonallal összeköthető) akkor amikor a főtengely felső holtponton van ! (ha minden igaz a főtengely ékszíjtárcsán is van jelölés, ami a müanyag deklin lévő Fhp jellel kell elvágólag állnia , a hosszú legalsó vonal ... vagy esetleg gyertya ki , és megnéz ) Ezek után, ha mást nem állítottál el és a szelep nem hajlott el az össze-vissza álló vezérlés miatt jónak kell lennie .
    Egyébként ha minden igaz ha a vezértengely " jelen van " az utolsó ,azaz negyedik hengernél éppen szelepváltás állapotban állnak a bütykök !
    Remélem tudtam segíteni !

    Komment


      #3
      A főtengelyt jelre állítod, a vezérlő hengert (4.henger) szelepváltásra állítod, felrakod a szíjat, indítózol, ha visszalő a kipufogóba a gyújtáselosztón az egymással szemben lévő gyújtókábelt felcseréled és már indulhatsz is!
      korompaiistvan kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Itt meg itt gondolom mindent megtalálsz. (én nem néztem végig)

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X