Közlemény

Collapse
No announcement yet.

BMW R20, R23 üzemanyagtank

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    BMW R20, R23 üzemanyagtank

    Ez a tank nem tudom milyen motoron volt. Szerintetek? Tippek is jöhetnek.

    Click image for larger version

Name:	20110623214.jpg
Views:	1
Size:	202.3 KB
ID:	153765 Click image for larger version

Name:	20110623215.jpg
Views:	1
Size:	204.0 KB
ID:	153766 Click image for larger version

Name:	20110623216.jpg
Views:	1
Size:	208.4 KB
ID:	153767 Click image for larger version

Name:	20110623217.jpg
Views:	1
Size:	208.2 KB
ID:	153768

    #2
    Valahol a 40-es évek körüli lehet. Jobb oldalán az tankváltó nyoma lenne?

    Komment


      #3
      A szerszámdobozból itélve Ural vagy Dnepr tankra hasonlít...bár annál kissebb és a hátsó felfogatása is más...véleményem szerint valameik kis BMW-é...R25 szerintem, annak van ennyire hátul a benzincsapja(és annak van ezen az oldalon).
      Click image for larger version

Name:	R25.jpg
Views:	1
Size:	36.2 KB
ID:	129530
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2011 dec. 22, 09:11.
      soveny kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Szervusztok. BMW motorkerékpáré biztos, hogy nem . A klasszikus emblémát / diaméter: 61 mm / kettő csavar tartja / furattávolság : 48 mm / . A mérést most végeztem , csak a pontosság szempontjából. Egyébként a tank nem tudom, hogy mihez tartozik, de a furatok / jobb oldal / távolsága tankváltó felfogatására szolgál nagy valószínűséggel. Üdvözlettel. Megnéztem néhány képet a kék-fehér emblémát viselő mkp-ról. Most már semmiben nem vagyok biztos. R 24-é lehet . Az ismereteim szerint az R 25 , 26 , 27 tankgumiját hegesztett profillemez tartja - itt azon a helyen két furat / menetes ? / van . Várom a fejleményeket.
        Utoljára szerkesztve a következő által: dafko54; 2011 dec. 22, 18:33. Oka: További információmegosztás.
        emu és soveny kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Köszönöm a véleményeket. R 25 BMW alkatrészekkel együtt vettem, de szerintem nem BMW. A hátsó felfogatás az ami nem jellemző a BMW-re...

          Komment


            #6
            Erre gondolsz dafko54?

            Click image for larger version

Name:	raadrkuu.jpg
Views:	1
Size:	201.0 KB
ID:	129533

            Én fenntartom, hogy BMW tank. Ezen olyan a hátsó felfogatás, már amennyire látszik. Arányaiban ez áll eddig a legközelebb.

            Nagyobb kép: http://data.motor-talk.de/data/galle...-001-63457.jpg
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2011 dec. 22, 20:26.
            soveny kedvelte ezt.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7
              Sikerült kiderítenem. BMW R20 R23 tankja ez. Mint ahogy wsievers is megírta....

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X