Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Apró észrevétel...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Hát,-igen az Anangyalka és a felizzó virtuális petting,-az osztán nem vót semmi.Jól megkeverte az állóvizet és egy pár igen szimpatikus tagunk azóta szintén eltűnt,-kár értük.Hiába,ha valami kalamajka van,szokták mondani,-"keresd a nőt",-bár nem török semmilyen hímsoviniszta babérokra,-sőt.

    ( Hát-al sosem kezdünk mondatot,de most felrúgtam ezt a szabályt-elnézést)

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      #17
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hát,-igen az Anangyalka és a felizzó virtuális petting,-az osztán nem vót semmi.Jól megkeverte az állóvizet és egy pár igen szimpatikus tagunk azóta szintén eltűnt,-kár értük.Hiába,ha valami kalamajka van,szokták mondani,-"keresd a nőt",-bár nem török semmilyen hímsoviniszta babérokra,-sőt.

      ( Hát-al sosem kezdünk mondatot,de most felrúgtam ezt a szabályt-elnézést)

      Üdvözlettel:Che
      Nos, vannak még olyan emberek, akiknek az "ajtócsapkodás" dicsőség...lelkük rajta
      Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2014 dec. 05, 09:30.

      Komment


        #18
        Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        vannak még olyan embere,akiknek az „ajtócsapkodás” dicsőség
        ....azok csak balfa...ok

        Komment


          #19
          Anangyalka, aki szintén töröltette magát
          Az emlegetett hölgy rekordot döntött ! Eddig ő az egyetlen, akit "kizártak "a fórumról !

          Komment


            #20
            Eddig ő az egyetlen, akit „kizártak” a fórumról !
            Hívatásos provokatőr...A google a barátunk, csak sajnos ritkán figyelünk rá. Akit érdekel, írja be a google keresőjébe : "anangyalka". Nemcsak tőlünk, más fórumból is törölték.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #21
              Eddig ő az egyetlen, akit „kizártak” a fórumról !
              Kicsit elbizonytalanodtam most, hogy melyik hozzászólás irónia és melyik tényleg emlékezetkiesés. Még senkit nem zártunk ki a fórumról. Eddig csak saját kérésre töröltem regisztrációt.

              Amúgy Annát nem érzem hibásnak amiatt, hogy adta a lovat a fickók alá és végül Ő döntött úgy, hogy törölteti magát. Eszembe jut erről az aktuális "Áldozat a hibás" kampánya a rendőrségnek: Index - Belföld - Megerőszakoltak? Magadnak kerested a bajt!

              Kacérkodott, de ezzel nem lett volna baj önmagéban. Szerintem.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #22
                Még senkit nem zártunk ki a fórumról. Eddig csak saját kérésre töröltem regisztrációt.
                Az idő múlása megszépíti a dolgokat. Emlékeim szerint a távozása előtt komoly "párbeszéd" alakult ki a moderátorok, és az érintett között a háttérben.

                Komment


                  #23
                  Amúgy Annát nem érzem hibásnak amiatt, hogy adta a lovat a fickók alá
                  Addig jár a korsó a kútra, ameddig.....tipikus esete.

                  - - - Updated - - -

                  zerger88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szerintem nem egyes embereknek kellene nyaggatni az új belépőket. Hanem maga a forum vezetné rá őket h bemutatkozással kezdjenek. Gondolok itt olyanra hogy amikor beregel akkor csak a bemutatkozás topikba tudna csak először írni , máshova pedig nem tudna még. A bemutatkozás résznél meg mondjuk minimum 100-200 karaktert kötelező lenne írni (addig nem engedné elküldeni az üzenetet)
                  Ez csak egy ötlet....
                  Visszatérve az eredeti témához.....
                  A fenti elképzelés nem is olyan rossz ötlet, azonban nem tudom ( nem vagyok egy PC guru) lehet-e kivitelezni mindenféle jogok betartása mellett...

                  Kíváncsi lennék az adminok véleményére is?
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2014 dec. 04, 08:27.

                  Komment


                    #24
                    Visszatérve az eredeti témához...
                    A fenti elképzelés nem is olyan rossz ötlet, azonban nem tudom (nem vagyok egy PC guru) lehet-e kivitelezni mindenféle jogok betartása mellett...
                    Megnézem majd a két ünnep között, hogy lehetne ezt jól megoldani. Addig érlelem a gondolatot.
                    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                    Komment


                      #25
                      TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Megnézem majd a két ünnep között, hogy lehetne ezt jól megoldani. Addig érlelem a gondolatot.
                      Köszönöm a gyors választ, remélem/jük megoldódik majd a "probléma"...
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Fergusson; 2014 dec. 04, 08:59.

                      Komment


                        #26
                        Sziasztok, vinném OT vizsgára a gépem, valakinek van ismerőse, aki egy kis hátszelet tudna biztosítani? köszi

                        Komment


                          #27
                          Van hát. Ahol bejöttél, ott van a kijárat.

                          Utána gyere vissza, köszönj, mutatkozz be és mondd el, hogy mit szeretnél.

                          Szívesen.

                          Komment


                            #28
                            Kicsit bunkó a hangnem.

                            Ellentétben Veled, én köszöntem, gondolom a nevemet meg eltudod olvasni.

                            Pontosan leírtam, hogy mit szeretnék.

                            Nincs mit.

                            Komment


                              #29
                              Kicsit bunkó a hangnem.
                              Szerintem is. Köszönés nélkül bedobni egy ilyen kérést, kérdést valóban bunkóság. Tudod, csak a mai napon három új embert kellett arra figyelmeztetnem, hogy elmaradt a bemutatkozást. Egyedül te sértődtél meg.

                              Gondolom, hogy pár sort csak tudsz magadról írni.

                              Komment


                                #30
                                Ez de komoly!!!!!!!!!!!!
                                Már az első hozzászólástól kerekedett a szemem. A második meg...
                                Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2015 febr. 20, 14:17.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X