Közlemény

Collapse
No announcement yet.

bati71‎

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    bati71‎

    Örülök hogy rátaláltam erre a veterán fórumra mert van egy 1954-es Zetor k-25 traktorom.
    Egészen jól működik már, de még kell rajt javítani ezt- azt, na meg le kellene műszaki vizsgáztatnom valahogyan . lényegében ennyi.

    #2
    éppen ma reggel volt a tvben egy K25-ös. nógrád megyében lesz vmi traktor-majális. nekem fülkés zetorom volt 4 hengeres. remek szerkezet, és rendkívűl erős. -20fokban is elsőre indult. egyszer sikerült "kétlábra" állítanom lestem csak amikor a horizont emelkedni kezdett... nem akartam elhinni, hogy ilyenre is képes.
    korompaiistvan és kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      norinco kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        ApaE, gyorsabb voltál

        Komment


          #5
          Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra. Van egy 1958-es Zetor k-25 traktorom.Néhány alkatrészt még cserélnem kell hogy folyamatos működésre legyen képes.
          bati71 kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Hűha!!! Zetorosok tömege.:-)))))
            Akkor én is jelzem ,nekem is van egy kb. 8-10 éves (összeszerelés ideje) egyedi (tehát mint a Rolls Royce:-))) ismeretlen típusú traktorom. Tervrajzai csak a fejemben léteznek, ha meghalok viszem magammal a sírba.:-)))) Alkatrészek amiből össze állt a gép. Na jó nem teljes lesz a felsorolás.:-))) Trabant, Barkas, BH, ZUK, Lada, Wartburg, különböző kombájnok, jó pár ismeretlen eredetű alkatrész viszont márkás bőrkormánya van. Van rajta poroltó is. Igaz az a hidralika tartály.:-))))
            bati71 és korompaiistvan kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Egy két apróságot még nekem is cserélnem kell, de nem azért hogy működjön hanem hogy műszakit kapjak rá.
              Első és legfontosabb az egyik hátsó gumit elcserélnem.(8,3 x 36 Kb.90 %) Ami meg kellene 9,5 X 36

              Komment


                #8
                Elképesztő hogy az egyik leggyakoribb tipus a k25, mégis vért kell verejtékezni ahoz hogy egy-egy alkatrészt megszerezzen az ember.

                Komment


                  #9
                  üdv bati
                  K25, az Frankó aksi nem is kell , csak mindig legyen nálad kurbli

                  mi a szitu? hogy állsz a géppel? milyen alkatrész hiányzik? Kb mennyit ér friss műszaki vizsgával egy ilyen traktor?

                  Komment


                    #10
                    Adj isten!Bati71 elsősorban neked írok mert láttam a letöltéseknél,hogy új k25 alkatrészeket találtál valamilyen oldalon.Felkerestem az oldalt és meg szeretném kérdezni a következőket:
                    -vásároltál már-e erről az oldalról?
                    -mennyi a postaköltség erről a távolságról?

                    Komment


                      #11
                      Üdv !Kül vagy belföld?Nem mindegy,párbajban vérezni ,vagy vérbajban pározni.Kecsóról bagatel összeg.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X