Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Batuka bemutatkozása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Batuka bemutatkozása

    Szerbusztok Kedves Fórumtársak!
    39 éves férfi vagyok, aki már közel 20éve sovárgot a garázsban ácsorgó és porosodó
    Jawa 350 634.7 után.
    Végre sikerűlt megegyezni a tulajdonossal,
    és nekiállhatok rendbeszedni a vasat!:-)Sajnos az évek nem
    múltak el felette nyomtalanúl!
    lesz mit csinálgatni rajta.
    Most két dolognak is örűlhetek
    egyszerre: Van egy remek közösség ahova fordúlhatok
    segítségért, és van ill. lesz egy
    SZUPER Motorom!!!! :-D
    Üdv.:Gábor

    #2
    Üdv a Fórumon! Nekem is van itthon 634, jelenleg "gyógyulási" periódusban. Néha az eltelt idő jól áll a veteránmotoroknak, néha jobban, mint a steril csili-vili állapot.
    sepy kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Szia Batuka!

      Sok sikert kívánok a felújításhoz. És köszi a bemutatkozást. Örülök a regisztrációdnak. Azt hiszem itt sokmindent megtalálsz, amit keresel. Még társakat is.

      Nekem egy CZ 350 472-es gépem van, ami ugye félig-meddig Jawa.

      Üdvözlettel: CZsolti

      Komment


        #4
        Sok sikert a projekthez, én is egy ilyen vason dolgozgatok, megbízható masszív konstrukció. Ahol lehet ledesíts (én az azthiszem legmacerásabb megoldást választottam a dinamó csekély teljesítményének felturbózásához ) AZ utángyártott alkatrészek beszerzésekor pedig vidd az eredetit egy tolómérő társaságában sok rohangálástól kíméled meg magad
        sepy, Trophyman és CZsolti kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          juteszembe ha nem akarsz a gyári kalapácsos gyújtással játszani gyulabá gyárt elektronyikus gyújtásokat ( értem én hogy esemdé de mi hajcsa???) a hüJeségfaktorért ájembocsi

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X