Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Sziasztok!

    Szeged mellett nőttem fel egy kis faluban. Most Pesten dolgozom, de hétvégente hazajárok a motorjaimhoz. Egy Simson Schwalbe, egy MZ TS 125 és egy MZ TS 250 várja, hogy minden alkalommal bütyköljek rajtuk valamit. Most épp a 250-es indexét kéne végigellenőrizni, mert se nem világít, se nem villog...
    Egyébként motorikus kérdésekben némi tapasztalatot szereztem már ezekkel a gépekkel kapcsolatban, uh kérdésekre szívesen válaszolok!
    Üdv:

    #2
    kérdésekre szívesen válaszolok!

    Miért választottad ezt a nevet? Egyébként örülök a regisztrációdnak. Érezd jól magad közöttünk.

    Üdvözlettel: CZsolti
    Fergusson kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Kedves CZsolti!

      Elnézésed kérem a megcsúszott válaszért! Nem volt mostanában nagyon időm se a motorjaimmal, se a veterános dolgokkal foglalkozni. :$ A névválasztás oka egyrészről az, hogy a Gábor túl egyszerű és valószínűleg már foglalt lett volna, másik pedig, hogy barátnőm hív így néha, mivel rengeteget zabálok, és nem látszik rajtam, nagyon nem. És elkezdtem a mostani regisztrációim során ezt a nick nevet használni.
      Köszönöm a köszöntésed és remélem hasznos tagja lehetek idővel a társaságnak!

      Üdvözlettel:
      Gábor
      Titus, demeter és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Sose késő válaszolni. Szó, ami szó ez a majdnem egy év reakcióidő azért székelyéknél is dobogós lenne.
        Titus, sinter és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X