Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás.

    Sziasztok! Már régebben regisztráltam. Gondoltam írok pár sort magamról. Mostanában egyre többet járok erre Tetszik, hogy márkafüggetlen a társaság, és a veterán a lényeg. Valahogy én is így vagyok ezzel. 51-es simóval kezdtem 14 évesen. Aztán elkezdtem javítgatni, előbb a sajátomat, aztán a haverokét. Az évek telnek, engem meg ma is kísér ez a dolog. Be is gyüjtöttem néhány öreg vasat. Szabad időmben szeretek velük foglalkozni. Most éppen a nagyobbik fiam vizsgázik kis motorból, neki építünk egy 207-es babettát. Legnagyobb munkám egy Pannónia TLT felújítás volt. Hát azok az első legális kilóméterek, egy közel 60 éves motorral.. Remek volt. Aztán úgy alakult, hogy el kellett tavaly adnom. De sebaj, mert a "nagymotoros" éveim első motorja itt állt. MZ TS 125. Akkoriban nem volt szívem el adni. Ismerőstől vettem, ezért nem volt átíratva. Gondoltam lepapírozom. Sikerült, és most 15 év állás után új gumikkal akksival imerkedek vele ismét. Amúgy ahogy olvasgatok itt látom, hogy van fórum tali, ráadásúl szűk 60-ra van innen Tiszakeszi. Elég zsúfolt lesz a nyár, de szeretnénk mi is részt venni rajta. Ma szép napos idő volt, én meg éppen szabad napos. El is motoroztam keszibe szétnézni a TS-el. Hát jól össze fagytam. Viszont meg néztem, takaros kis hely. Le mentem a kompig, de sajnos nem járt, viszont csináltam 2 fotót.Click image for larger version

Name:	20160207_140557.jpg
Views:	1
Size:	195.7 KB
ID:	157933Click image for larger version

Name:	20160207_140540.jpg
Views:	1
Size:	197.2 KB
ID:	157934

    #2
    No ez derék !.............
    Che és emu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szervusz kedves Fülesdugó!

      Kedves név, nekem tetszik! Örülök, hogy bemutatkoztál és aktív tag kívánsz lenni ezután. A képeket köszönjük. Aki már járt a révháznál, annak kedves emlék és előremutató kihívás a nyárra, aki meg nem, annak javaslom, hogy idén személyesen is nézze meg!

      Szívesen látunk a találkozón. Addig is kívánok jó szerelgetős motorozós kedvet és időt. Este pedig ne csak olvass, hanem írj is!

      Isten hozott köztünk! Üdvözlettel: CZsolti
      sepy, mir-mur és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Igen" Pihen a Komp kikötötték?" de jó volt látni és reméljük az idén újból benépesítjük!

        Komment


          #5
          Köszönöm! Meg is volt az ára. Nem volt melegem. Viszont a motor jobban viselte mint én, csak az étvágyát sokaltam. 4.7l lecsorgott a torkán, 115 KM-re.

          - - - Updated - - -

          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szervusz kedves Fülesdugó!

          Kedves név, nekem tetszik! Örülök, hogy bemutatkoztál és aktív tag kívánsz lenni ezután. A képeket köszönjük. Aki már járt a révháznál, annak kedves emlék és előremutató kihívás a nyárra, aki meg nem, annak javaslom, hogy idén személyesen is nézze meg!

          Szívesen látunk a találkozón. Addig is kívánok jó szerelgetős motorozós kedvet és időt. Este pedig ne csak olvass, hanem írj is!

          Isten hozott köztünk! Üdvözlettel: CZsolti
          Van két kutyám. Egy német juhász, ő Füles. Meg egy kis keverék, ő Dugó.

          - - - Updated - - -

          Pihen a Komp kikötötték
          Sajnos pihen, pedig kíváncsi lettem volna a túl oldalra is, mert a térképen nem nagyon látok ott utat. Lehet arra közlekedni? Vagy csak valami mezőgazdasági terület? Még sosem jártam arra. A túl oldalról már nem volt kedvem meg nézni. Majd legközelebb.

          - - - Updated - - -

          Ismerkednem kell még a fórum működésével, de majd alakul az.
          CZsolti, mir-mur és 3 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Ne nagyon firtasd ez a "tuloldal " dolgot . A helyiek is elcsöndesednek a kocsmában ha szó kerülne róla . Állítólag egyszer jöttek onan furcsa emberek .
            CZsolti, emu és 6 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Sárga motorral és pöttyös kendővel a nyakában a Vezér?motoros!

              Komment


                #8
                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sárga motorral és pöttyös kendővel a nyakában a Vezér? motoros!
                .igen ,igen én is hallottam ! Meg olyan őrült , zavaros tekintettel nézet -a pohár fenekén keresztül ..

                Komment


                  #9
                  igen ,igen én is hallottam
                  Nem az a valaki,aki a pontonon aludt...fényes nappal?
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    .igen ,igen én is hallottam !
                    Meg hozta a bűnügyi rovat !Click image for larger version

Name:	SAM_1151.jpg
Views:	2
Size:	199.1 KB
ID:	148243Click image for larger version

Name:	SAM_1152.jpg
Views:	2
Size:	198.6 KB
ID:	148244Click image for larger version

Name:	SAM_1153.jpg
Views:	2
Size:	191.7 KB
ID:	148245Click image for larger version

Name:	SAM_1154.jpg
Views:	2
Size:	198.3 KB
ID:	148246

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X