Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Tisztelettel köszöntök mindenkit!
    Gyenes-Jónás Zoltánnak hívnak 49 éves villanyszerelő vagyok, Baranya megyében Sásdon lakom. Minden olyan gép szerkezet érdekel ami felújításra szorul. Ezzel a fajta betegséggel valószínű édesapám fertőzött meg, mikor egy G-35-ös Hoffer életre keltésével foglalkoztunk, de ez már régen volt .
    Jelenleg egy K-25 Zetorhoz jutottam hozzá és ebbe szeretnék(nénk) lelket lehelni.(csak zárójelben jegyezném meg hogy édesapám és a fiaim kellő szintű érdeklődéssel, izgatottsággal járták körbe az ujj jövevényt) Nagyon örültem amikor rábukkantam erre a fórumra, sok fontos információhoz lehet hozzájutni hozzám hasonlóan gondolkodó emberek segítségével .

    Üdv:gyevill

    #2
    Ha csak indítani akarod,idegen tartály új csővel szűrőket kerülve adagolóra kötni ,izzítógyertyákat ellenőrizni önindítót akkuvezetéket ellenőrizni,érdemes az olajteknőt 40-50 fok fölé melegíteni:és lehet próbálni!

    Ha van lehetőség porlasztókat kivenni beállítani az is nagy előny,igazából az összes szűrőt csövet tartályt és csöveit szemes-csavarjait,újszerűre érdemes sikálni,a későbbi megbízhatóság miatt!Az összes vezetéket leforrasztva újrasaruzni!Önindítót,dinamót elemeire bontani,kipucolni,csapágyazni át-szénkefézni.Ez a tanács az egész gép összes alkatrészére igaz az viszont már a felújítás!

    Érezd jól magad közöttünk!

    Már van egy állandós K-s unk nem leszel egyedül!
    Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 febr. 04, 17:46.
    gyevill, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Örömmel látom, hogy egyre több régi olvasó tag válik aktívvá. Köszönjük Gyevill!
      gyevill, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Kedves Zoltán!

        Isten hozott !

        Gyerekkorom kedvence nekem is mind a körmös traktor, mind pedig a Zetor 25K. Örülök, hogy vannak, akik megmentik őket. A Veterán Aprón is láttam egyet nemrég 480 ezer Ft-ért. Megvettem volna, de már áll egy Csepel a kis lakás nappalijában, és a Zetor nekem csak ilyen formában fér el már:

        Click image for larger version

Name:	IMG_3239.jpg
Views:	1
Size:	193.4 KB
ID:	151408Click image for larger version

Name:	IMG_3219.jpg
Views:	1
Size:	193.7 KB
ID:	151409

        Üdv: Lemezjáték
        gyevill, sepy és 5 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Üdv!
          A gép jelenleg üzemképtelen, szétszedés és egy hosszadalmas összerakás lehetőleg gyári cuccokkal eredeti állapotra.
          Köszönöm a baráti fogadtatást!

          Komment


            #6
            A gép jelenleg üzemképtelen, szétszedés és egy hosszadalmas összerakás lehetőleg gyári cuccokkal eredeti állapotra.
            Király!

            Akkor fotók,és bontás,és fotók,és úgyis te leszel a szakértő,és mi pedig mindenbe beleszólunk!!!!!
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X