Közlemény

Collapse
No announcement yet.

CRU3L - bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    CRU3L - bemutatkozás

    Sziasztok / Üdvözlök mindenkit!

    CRU3L vagyok, már elég régen olvasom a fórumot, viszont most úgy döntöttem, hogy ideje hozzászólni pár témához!
    Pár éve kezdtem el foglalkozni a veterán járművekkel, de ekkor még csak az Ikarus érdekelt. Azóta megismertem számtalan csodás gépet! Májusban úgy döntöttem, hogy elég volt, tulajdonos szeretnék lenni! Mindennapi használatra keretem motort, nem pedig dísznek (arra ott a váza). Így megvettem életem első járművét, egy
    1982-es MZ TS 125-öst...
    Ma már darabokban van, lassan viszem festőhöz, később pedig a blokkot szerelőhöz.
    Érdekessége, hogy 1983-ban vette a balmazújvárosi Vöröslobogó MGTSZ szolgálati motorként. 1988-ban magánkézbe került. Már legalább 10-15 éve állt egy garázsban, szerencsére már nálam nem romlik tovább az állapota. Jelenleg 55.498 km van benne.

    Ezen kívül van még egy hiányos, de készülgető Kertitox 101-es kistraktorom, gyárilag MZ TS 150 blokkal szerelve. Lassan üzemképes lesz!

    Debrecen és Nyíregyháza között lakok, Tégláson. A szerelésben átalában a neten segítenek, mindent most csinálok (csináltam) először.

    Remélem be tudok illeszkedni a közösségbe, és itt is eltölthetem kellemes szabadidőm néhány percét.

    Köszönöm, hogy elolvastad,

    Tamás

    #2
    Köszönöm,hogy ennyi év után úgy döntöttél:itt a helyed!
    CRU3L és sepy kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X