Közlemény

Collapse
No announcement yet.

csura‎

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    csura‎

    Itt a csura is.Mindenkinek üdv. Kicsit messziről irok, és ez a fránya számitogep örökösen megtréfál, mivel ebben teljesen zöldfülű vagyok, igy minden művelet egy örökkévalóság, pláne angol claviaturán.A levegőt pillanatnyilag az Ohio folyón szivom, ahol lendületesen kalapálom a szenes uszályokat, a hozzájuk tartozó toló egységekkel. A lendület azonban motivált, mivel kissé sanyargat az 56 évem. Foglalkoztam már eggyel, s mással.Most épp lakatosnak csaptam fel, némi hegesztgetéssel megtromfolva. A vas nem idegen, mivel a szakmám szerszámkészitö, melyben egy percet sem dolgoztam.Ezen felül valóban fém és gép imádó lehetek, mert mindig a roncsok körül ólálkodok. / ez nem vonatkozik a fehérnépre./Roncs itt pedig vagyon.Van is belőle elég. De erről legközelebb, ha érdekel valakit.
    Utoljára szerkesztve a következő által: csura; 2013 máj. 20, 04:04.

    #2
    Kedves Csura! Örömmel olvastam soraidat, különösen azért is mert oly messziről találtál hozzánk. Így lesz kis közösségünk világot át ölelő régi technikát szerető csapat. MI is általában benzin gőzzel fertőzött gép imádók vagyunk ezért mondhatjuk, hogy vannak közös dolgaink. Egy magyar ember olyan mint a macska, mindíg talpra esik bár hol legyen a világon. Ezért szeretnek bennünket csak sajnos vannak kiknek csak a személyibe szerepel a nemzetségnél és lejáratnak bennünket. Mi is általában széles szakmai érdeklődők vagyunk ,fúrunk- faragunk, hogy fel élesszünk vagy talpon tudhassunk egy régi vasat. Kíváncsian várjuk további jelentkezésedet. Üdv.Sepy.
    dongos78 és taluga kedvelte ezt.

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X