Közlemény

Collapse
No announcement yet.

CZ 250 485 Jawa

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    CZ 250 485 Jawa

    Sziasztok! Nemrég vettem meg első nagymotorom, a 485-t! 3 év pajtában állás után került hozzám, most újítgatom fel. Nem kerülte el a figyelmem hogy nem olyan ritka ez a gép a csoportban, így remélem választ kapok kérdéseimre a későbbiekben!

    #2
    Légy üdvözölve kis csapatunkban. Kérdéseid tedd fel és itt találsz hozzáértőt és segítőt.

    Komment


      #3
      Segítőt mindenképp? Hozzáértőt . Próba szerencse. A CZ türelmes jószág!
      sepy, mátéapu és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        A motor szinte tökéletes! Minden mechanikai dolog működik! A legnagyobb probléma az hogy zárlatos.. A blokk fel lett újítva, azóta 100km van talán benne. Gumikat kell cserélni, meg index relét. Azon kívül pár dolog festése és polírozása Köszönöm a befogadást és a kedves szavakat!
        sepy, mátéapu és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Hidd el mindnyájan így kezdjük és miután igazán bele mélyedünk akkor jövünk rá a java még hátra van. Gondolok itt az elektronikára. Kezdődik a vezeték köteggel mely sok buktatót takar mert az előző gazdik felkészültsége sok mindenre képes káoszt okoz időnként. Jó munkát és sok türelmet mert ez a kevésbé látványos része a talpra állításnak.
          Stádinger Alex és CZsolti kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Mechanikában jártas ember őszinte tisztelettel közelítsen az elektromossághoz, mert itt piszkosul nem mindegy melyik drótot hova kötöd. Sok sikert, kevés zárlatot, szikrát pedig csak a gyertyaelektródok közt.

            És indításkor ne felejtsd a kulcsot a megszakítóbütyök csavarján. Én a múltkor a Kispók generátorán rajtahagytam. Érdekes hangja volt. Szerencsére lazítólag csavarodott.
            St.Z.350, sepy és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Szevasz Alex.Nem látni hová való vagy,ezért csak kíváncsiságból szeretném megkérdezni hol vetted.Hátha ismerem az előéletét.Esetleg Bag?Vagy netán Császártöltés?

              Komment


                #8
                Én speciel semennyire sem értek az elektronikához ezért a motort jövő héten viszem egy szakihoz Mesztegnyőn lakom itt is vettem a motort! szerény meglátásom szerint egy új kábelköteg kell bele de majd elválik mi lesz.. Az én problémám hogy várni kell a szeretett vasra..
                CZsolti és kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Hali! Gratula a géphez!
                  Két tipp a zárlathoz: nálam a szénkefe saruja hozzáért az oldaldeklihez meg az első helyzetjelző testelt le valahol.

                  Komment


                    #10
                    Köszönöm!! már kész a probléma csak a dinamó forgórészét kell cserélnem és tökéleetes!!!!

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X