Közlemény

Collapse
No announcement yet.

CZ 350 type: 472 Csak álom?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    zárt láncvédőt,
    Azt én is, de nagyon!
    az ülés bal hátsó része alatti kapaszkodót
    A vázra volt hegesztve, nem leszedhető, mint a Jawánál kb 10-es gömbvas ha kell lerajzolom.
    az első lámpa tartó oldalára sárga prizmát
    Elég könnyen törik, pláne az idő múlásával. Nekem is 1 van jelenleg, a gépen meg 2 Riga ideiglenesen.
    kuplung kart
    A 6 voltos Cz-k karja mind ilyen, kivéve a csepptankosak. Ha a kis diótartó füle letörik, könnyen javítható(és erősebb is lessz) egy kis lemez rátéttel.
    sepy és CZsolti kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #32
      Akkor lett át festve, eredetileg kukássárga színe volt.
      Pedig az a legszebb szín.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #33
        Szia Kikki!

        Gratula a gépedhez. Tényleg szép darab. A krómbetét is remek állapotú, hiszen tükörként is egészen jól teljesít.
        Jó motorozást vele. Főleg az akusztika miatt irigyellek. Persze kinek a pap kinek a papné (vagy a lányuk), de nekem ez a hang jobban tetszik, mint a Jawaké.

        Üdvözlettel: CZsolti

        Komment


          #34
          *zárt láncvédő*
          porosodik egy a sufniban mitaccérte?:-)

          Komment


            #35
            Szia Gergőke!

            Nem tudom, biztos meg fogunk egyezni.

            Üdv. Kikki

            Komment


              #36
              Szia Kikki!

              Megnéztem még egyszer a képeket. A tanksapkád szerintem MZ-ről való, a kipufogók az enyémen ('81-es évjárat) nem ilyenek. Ezeknek egyenes a végük, az enyém pedig kissé ferdén csapott. Lehet, hogy ez sem típustiszta. Az oldalcsomagtartók bár nagyon praktikusak, de szintén Mz-n láttam ilyeneket.

              A láncvédő vásárlásnál pedig ügyelj arra, hogy meglegyen rajta a kis zárókupak, ami a láncfeszesség-ellenőrző nyílást fedi, valamint a gépeden ellenőrizd, hogy jobb oldalon megvan-e az kb 160 mm átmérőjű lemeztárcsa közvetlenül a lánckerék mellett kívülről, amire a láncvédő felek illeszkednek. A tárcsa peremére egyébként egy profilgumi illeszkedik, ami por ellen tömít és rezgéscsillapító.

              Szép motort vettél. Gratulálok. Üdv: CZsolti

              Komment


                #37
                hát mondj valami okosat:-) meg lehet van még pár apróság amit az a véglény aki lenyúlta ottagyott mármnt a cetkát

                Komment


                  #38
                  a kis kupak nincsmeg de van itthon vaslemez lombfűrész meg szegecs:-)

                  Komment


                    #39
                    *zárt láncvédő*
                    Mid van neked? Ezt meg kéne beszélnünk...
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      #40
                      Szervusztok! Hadd pofátlankodjak ide - és mutassam meg, hogy én mit NEM vettem meg. Mármint győzött a józan ész, hogy nem kell itthonra még egy motorkerékpár. Ha jól gondolom a címben szereplő típusról van szó...

                      Click image for larger version

Name:	cezeta.jpg
Views:	1
Size:	94.5 KB
ID:	139332
                      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                      Komment


                        #41
                        Egy steromobos mosás után ez pedig szép darab lett volna!Erről beszéltek a fiúk, jó is ez a szín.

                        Komment


                          #42
                          Pedig szerintem ez egy 78-as gyártmány!!
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            #43
                            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mid van neked? Ezt meg kéne beszélnünk...
                            hát befotózom, aztán reménykedek, hogy ez a táblavacak felismeri a fotógépet és felrakom,

                            Komment


                              #44
                              Erről beszéltek a fiúk, jó is ez a szín.
                              Pedig szerintem ez egy 78-as gyártmány!!
                              Aha. Engem teljesen hidegen hagyott, mert egy MZ-ért és alkatrészekért mentem a nénihez.
                              Aztán végül az MZ-n kívül elhoztam egy Pannoniát is, csak ki kellett ásni a rendetlenség mélyéről.

                              Ha valamelyikőtöket érdekelné egészben vagy alkatrésznek, akkor megkérdezhetem a nénikét, hogy van-e forgalmi a motorhoz, hajlandó-e a papírozásban segíteni vagy eladná-e alkatrésznek.

                              Úgyis vissza akartam hozzá térni, mert van ott látnivaló, pl. csepptankosból van 8-9 darab, nagyja papír nélkül:

                              Click image for larger version

Name:	jawa3.JPG
Views:	1
Size:	92.2 KB
ID:	139336
                              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                              Komment


                                #45
                                Huuuuu egy 360-as! o.O
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X