Közlemény

Collapse
No announcement yet.

E2N típusú eszterga

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    E2N típusú eszterga

    E2N típusú esztergához keresnék letölthető szerelési rajzokat, gépkönyvet.

    #2
    Szia!
    Ha sikerült valami szerelési rajzokat szerezni hozzá akkor engem is érdekelne.

    Komment


      #3
      Kedves Hazsika!

      A fórum letöltések,szakirodalom,egyéb rovatában találsz,költségmentesen letölthető gépkönyvet,az E2N-hez.Töltsd le,tanulmányozd és köszönd meg,Apa E-nek,aki hozzáférhetővé tette,-többek közt a részedre is!

      Amennyiben további kérdésed merülne fel,akkor azt tedd fel a fórum tagjai felé,-remélem lesz rá válasz.

      Üdvözlettel:Che

      -Apropó,ha valaki tud Apa E-ről valamit,illetve távollétének okáról,amennyiben az publikus,-ossza meg velünk (velem),remélem nem történt vele semmi rossz!
      taluga és sinter kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        -Apropó,ha valaki tud Apa E-ről valamit,illetve távollétének okáról
        Szerintem nagy vadászatra indult egy ujabb White-ért
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #5
          Szervusz Mateapu!


          Minden lehet,csak legalább tudnánk,hogy nincs vele semmi probléma és jól megy a sora.Nekem nem jó érzés,ha valaki a régebbi tagok közül eltűnik,illetve nem ad magáról életjelet.Hiányzik nekem más is,a Ring Pityu (Nagyfékdobos),Kató Gyuszi (Apacsavó) és még többen,akiknek a jelenlétét megszoktuk és ismeretlenül is a barátaimmá váltak.

          Számomra is hihetetlennek tűnik,de így személyes ismeretség nélkül is összeköt velük valamilyen szimpátián alapuló érzés és a hiányuk valami olyasmi,mintha egy távoli családtagról nem tudna az ember semmit.

          Nem vagyok én különösen kíváncsi arra,hogy mire "vadásznak",csak jó lenne tudni,hogy nem történt velük semmi rossz.Úgy gondolom,hogy az ilyen érzésektől tud egy ilyen fórum azzá válni ami,-közösségé.

          Üdvözlettel:Che
          wsievers kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            nekem a keresztszán orsóról kellene egy szakrajz,ha valakinek van kérem tegye föl,köszi

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X