Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ildikó - Yamaha SR 250

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tudom, ott állnak ők most is egymás mellett, egy helyiségben.
    BTW, a 200 eurós SR hirdetés se élte meg a három napot...

    Komment


      Semmilyen japán motorra el nem cserélném...
      Látszik is a motorodon!!!!
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Én is azért vettem a Bömböst mert ebben az el Japánosodott világban azért még mások is értenek a motor gyártáshoz!! Bocsánat de a BMW már akkor motort gyártott mikor a Japán még riksakulin járt! Az viszont igaz, hogy rendkívül tanulékony és alázatos nemzet. Minket értek volna olyan csapások gondolok a nem túl régiekre pl. Cunami , atomreaktor katasztrófára stb. még a segítséget várnánk és a sebeinket nyalogatnánk.

        Komment


          Rohrberg, Szász-Anhalt.
          A múltkori meg Észak-Vesztfália volt.
          Vigyázz mert egyszer csak azon kapod magad, hogy egy Ducatoban hasítasz Észak-Németország felé, és a volánnál joker ül.
          Everything is better when you decide you don't care.

          Komment


            Jó buli lenne.
            De már úgyis elkelt a motort. Amúgy mindegy, ki kell várni, lesz még ilyen.

            Komment


              Demeter, ha esetleg a kontaktod belefutna romos, de papiros XS650-es Yamahába megtennéd hogy szólsz?

              Komment


                Persze, de először is szólok neki, hogy mire hegyezze az érzékeit.
                Nézem, nem olcsó motor azért ha egyben van.

                Komment


                  Hát igen elég jó ára van, de nagyon szép is ugyanakkor Előre is köszönöm a segítségedet!

                  Komment


                    Semmilyen japán motorra el nem cserélném... Remélem nem gázoltam senki lelkébe, de ez ebben az életben nem fog megtörténni.
                    Soha ne mond hogy soha! Nekem a P10 most került egy autóba. Mindkettőre vágytam és győzött az autó.
                    Bár az igaz hogy a P10 se ment messzire. Már ami a családfát illeti, mert Faterhoz került, amúgy tőlem majd 150km-re
                    De mindegyik fenntartása már nem fér a keretbe

                    Komment


                      Persze, néha hoz ez az élet olyat, hogy...
                      De akkor is olasz lenne, nem japán.

                      Komment


                        Odin, mi az elképzelésed az árról?

                        Komment


                          Eddig kosárban láttam egyet 1000€ alkudható áron attól azért olcsóbbat szeretnék. Én max 700€-ig vagyok parti képes annyiért lehet hogy nem lesz, de nem baj annyira nem hajt a tatár én ráérek kivárni

                          Komment


                            Szállítással együtt 700?
                            Mert akkor az nagyon nehéz ügy tényleg.
                            Amúgy van egy papír nélküli motorod vagy 0-ról akarod felújítani?

                            Komment


                              Click image for larger version

Name:	20160930_163638.jpg
Views:	1
Size:	205.5 KB
ID:	149859
                              Ez milyen fajta?

                              Komment


                                Kedves István!

                                Az általad feltett képen,egy Yamaha SR 500 látható,jól "átfaragva".


                                Click image for larger version

Name:	Yamaha SR 500.PNG
Views:	1
Size:	274.5 KB
ID:	149869Click image for larger version

Name:	Yamaha SR 500 01.jpg
Views:	1
Size:	204.2 KB
ID:	149870Click image for larger version

Name:	Yamaha SR 500 02.jpg
Views:	1
Size:	234.2 KB
ID:	149871

                                Az első képen a gyári állapot látható,a másodikba már belenyúltak,a harmadik az általad feltett,erősen faragott.Ízlések kérdése,de nekem az eredeti állapot tetszik a legjobban,-kár belenyúlni egy szépen letisztult klasszikus formavilágba,melynek minden porcikája harmonikusan illeszkedik.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X