Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ildikó - Yamaha SR 250

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicseréltem a markolatokat, az Németországból van, a karokat, amik thaiföldiek, a membrán-súbert Angliából, kislánckerék kisebbre Lengyelországból (jobban is megy), kuplungbowden Spanyolból.
    Akkor ez már interkontinentális rakéta??

    Komment


      Hát kb.
      Nincs mit tenni, úgy kell összevadászni mindent az ebay-ről. Bontott cucc meg inkább az USA-ban, Kanadában lenne, de nem éri meg a szállítási költség és az esetleges ÁFA tétel miatt...
      Amúgy az ottani verzió neve "Exciter", kicsit erős...

      Komment


        Akkor ez már interkontinentális rakéta?
        Igazi nagy, nemzetközi összefogás eredménye lesz Érdekes módon büszke is vagyok rá. A szerelő, aki összerakta háborgott rajta, hogy miért nem vittük magunkkal és ő nem engedte volna megvenni... de ahogy már írtam, a döntés érzelmi alapon született. Szerelem volt első látásra

        Komment


          Na most, ehhez nekem kellett volna szerelő...
          De ha veled nézünk autót-motort, akkor ez úgysem szempont.

          Komment


            Joker, a Szokol rádiónak csodájára járnak az irodánkban, minden ügyfelem mikor meglátja, nosztalgikus fény csillan a szemükben, és rögtön: "megfoghatom?"
            Gondoltam egy fizetős peep-showra ahol mindenki kedvére nézegetheti

            Komment


              Egy malac perselyt kell mellé tenni.

              Komment


                Egy malac perselyt kell mellé tenni .
                Meg is néztem gyorsan a Vaterán, hogy a Lemezárugyártól van e még eredeti szélmalom vagy kutyapersely, és találtam egyet
                Ha még a diavetítőmet is kiállítom dőlni fog a lé...

                Komment


                  Gondolj ilyen ramaty időben a napsütésre és a sikeres vizsgád és a gyönyörű motorod használatára / benzin pénz!!/.

                  Komment


                    Gondoltam egy fizetős peep-showra ahol mindenki kedvére nézegetheti
                    Go Trabi Go plágiumért beperelhet!

                    Komment


                      Go Trabi Go
                      Éppen ez jutott eszember nekem is rögtön

                      Komment


                        Bajor donornak való, tegnap este megjelent, ma délután már nyoma sincs...ezzel nem lehet Mo.-ról versenyezni...

                        Click image for larger version

Name:	dv.jpg
Views:	1
Size:	91.3 KB
ID:	150064

                        Komment


                          Ne sajnáld. Rozsdás volt a tankja. Talán a benzin is kifolyik belőle. Azt írja, hogy leállításakor - 8-éve - működött. Általában mindegyik motor ilyen. Minden esetre ez nagyon szép kis motor.

                          Komment


                            Azt a kormányt és ülést kéne lehajígáln csak - aztán télleg szép kis motor lenne ..

                            Komment


                              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azt a kormányt és ülést kéne lehajígáln csak
                              OK, de akkor mondd azt is el, hogy mi a konkrét elképzelésed!

                              Zsolti, francokat érdekelné a tank, ha minden hiányzó vagy nem eredeti alkatrész meglenne rajta. Mert azt hiszem, az egyenként összevadászás nem lenne túl rentábilis. Sajnos eleget böngésztem az alkatrészek után, hogy ezt megállapítsam.

                              Komment


                                Nos , szerintem három mozdulat - 1. valami Pannónia ( T 5 ) szerü kormány ( esetleg agy csipetet keskenyebb )
                                2. egy pici fejidom kb másfél arasz magas plexivel
                                3. egy olyan ülés ami egy jó nagy kényelmes elsőrésze van -- ami egy vizsgaképes és alkalmi utasülésnek megfelelő , elkeskenyedő , a hátsó sárvédő ívét követő formában végződik . Ami az elkeskenyedő formája miatt nagyon jó teret enged kétoldali nyeregtáskának , ami ugye egy női tulajnál létkérdés .

                                KB ennyi .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X