Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ildikó - Yamaha SR 250

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    KIldikó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha nem bántok meg senkit, akkor inkább barátok!

    ... a barátok meg ugye segének ha nagy a szükség , aztán nem győzitek ...

    Komment


      Kedves Józsi bácsi!

      Köszönjük, nagyon jólesik!
      A betegség is igaz volt sajnos. Az iskolából kétszáz gyerek közül van miből válogatni, nagy a felhozatal Nem tudok úgy átmenni az én irodámból a titkárságra, hogy a tíz méter alatt átlag 4 gyerek(/út/oda-vissza) ne ölelne meg vagy adna egy puszit De ki tud ellenállni az "Ildikónéniiiiiii" kiáltásnak és kitárt karoknak
      És bizony hetek kellettek a felépüléshez... Mert én meg továbbadtam otthon, így dőltünk, mint a dominó.
      De már próbáljuk behozni a lemaradásunkat minden téren

      - - - Updated - - -

      joker eredeti hozzászólása
      ... a barátok meg ugye segének ha nagy a szükség , aztán nem győzitek ...
      Mindig nagy örömmel tölti el az ember a tudat, hogy számíthat a barátaira

      Komment


        Gratulálok! Hol tart a project? Látható az eredmény?

        Komment


          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hol tart a project? Látható az eredmény?

          Voltak nálunk szombaton --én mintha láttam volna !? Demetren -----lehet hogy azért siettek annyira haza

          Komment


            joker eredeti hozzászólása
            én mintha láttam volna !? Demetren
            Naugye? Szóval vigyázz, mit ajánlasz! Tudod milyen melós az, mikor a naptár azt mondja!?

            Ildikó jól legyengítette a szervezetemet, aztán jól megfertőzött, egyedüli szerencse az életemben, hogy legalább fel nem falt, mint az imádkozó sáska...

            Komment


              demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              egyedüli szerencse az életemben, hogy legalább fel nem falt, mint az imádkozó sáska...
              Majd , ha az utód etetéséhez kell az energia - megteszi

              Komment


                [Ildikó jól legyengítette a szervezetemet[/Demeter ennek az aktivitásnak örülni kellene nem panaszkodni!! Ebben a görcsös akarás nem segít. Egy Velnesz hétvége egy gyógyfürdőben segíthet még a nátha űzésében is akár. Este egy pohár vörösbor egy közös vacsora után egy kis zene és lassúzás! Természetesen a jó idő közeledtében egy rövid motorozás a Yamahával feszültség enyhítéséért. Ne add fel ez az első és legszebb dolog ebben a megcsömörlött pénzhajhász világban. Lányom az 5. beültetés eredménye igaz mi nem a mai nagyok divatja miatt döntöttünk a lombik program mellett. Sok pénz és idegeskedés de kinek ilyen idős korában nincs egy ilyen lánya nem tudja mit is vesztett az életben. No de sikáljuk a gépeket mert közeleg a tavasz. Itt ragadom meg az alkalamat szeretettel köszöntöm csapatunk leány tagjait még ha ez nem Nőnap akkor is.

                Komment


                  családbővítési akciótervet tűztünk ki magunk elé
                  És hova került a karika a fórum naptárban

                  Komment


                    Természetesen az akció látványos bemutatása Kesziben??. Így legyen ámen- jön a Szultána!!

                    Komment


                      Talán az akció következményeinek látványos bemutatása Kesziben!

                      - Ha meg már Szultána:

                      Üdvözlettel:Che
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2017 febr. 13, 23:24.

                      Komment


                        jön a Szultána!!
                        Ha meg már Szultána:
                        Az miaz?????????????????????????????????????????????????????????

                        Komment


                          Az miaz??????
                          Szerintem az egy kimonós TV-műsor sorozat amelyekre,pánikszerűen menekülök a doboz közelből!
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            A kimonó (着物, szó szerinti jelentése: ruha, viselni való ruha) összefoglaló nevén a japán nemzeti viselet. A kimonó szó eredetileg minden viselt ruhára használatos kifejezés volt, és csak később korlátozódott egy bizonyos ruhadarabra. A kimonóról általánosságban elmondható, hogy szabása kiterítve egy T betűt formáz, a nyugati kultúrkörben az ilyen szabású ruhákat leginkább köntösnek nevezik.
                            (forrás: wikipédia)


                            Kimonó csak Japánban van, ez itt egy pár tradícionális darab:
                            Click image for larger version

Name:	ffcc2f844693bfd9cf80fc1cce1c9fa4.jpg
Views:	1
Size:	201.1 KB
ID:	151458
                            Click image for larger version

Name:	cherry-blossoms-kimono-girl-umbrella-fan.jpg
Views:	1
Size:	205.6 KB
ID:	151459
                            Click image for larger version

Name:	Girl-In-Kimono-And-Japanese-Umbrella-1920x1080.jpg
Views:	1
Size:	205.4 KB
ID:	151460
                            Ez kevésbé, de ez is az:
                            Click image for larger version

Name:	6f15f950373e3ba947d4371c057071d1.jpg
Views:	1
Size:	27.3 KB
ID:	151461
                            Click image for larger version

Name:	f0ec16112a8f30bc340c15c85aef9cde.jpg
Views:	1
Size:	66.0 KB
ID:	151462

                            Click image for larger version

Name:	8095911241_d785654ff7_b.jpg
Views:	1
Size:	151.8 KB
ID:	151463
                            Élesszeműek figyeljék meg az ábrát az utolsó kislány kimonójának a hátán.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 febr. 14, 18:08.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              Mintha már láttam volna valahol.

                              - - - Updated - - -

                              a barátok meg ugye segének ha nagy a szükség ,
                              Joker, el is olvastad amit írtál?

                              A projekthez pedig sok sikert. Nyomás, mindent bele!

                              Komment


                                wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Élesszeműek figyeljék meg az ábrát az utolsó kislány kimonójának a hátán.
                                Akkor az Asszonykád mindig kimonot visel?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X