Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ildikó - Yamaha SR 250

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Van otthoni és utcai viselet is. Ez a kimenő kimonó

    Komment


      Szerintem az utolsó képen látható lánykának a kimonóját "gyorstüzelősnek" is lehet nevezni,mert a hátulja igencsak nyitott.Nem nagyon vagyok járatos a Japán kultúrában,de azért úgy tűnik az új kor jól betett azoknak is.Ahogy olvasgatok néha-néha róluk,ott is demográfiai katasztrófa előtt állnak,nagyon elöregedőben a Japán társadalom.A Japán mentalitás szerint személyüket alárendelik a munkáltatónak,ezért a fajfenntartás is alárendelődik.

      Beteg társadalom az is,mint a modern korok társadalma,-úgy általában.

      Most régi tűzi fogókat (kovács szerszám) javítgatok magamnak,mert az EAN késtartó csavarjait szeretném kicserélni újakra,amit magam készítek majd el.A csavarokat valamilyen autó kanyar stabilizátorjából szeretném csinálni,de azokat esztergálás előtt ki kell lágyítani és egyengetni,-ezért van szükségem a tűzi fogókra.Összegyűjtögettem az ócskavasból egy pár darab elhasznált tűzi fogót és most újjá próbálom építeni őket.Azért írok ezekről a fogókról,mert javításuk során olyan fogásokkal találkozom,hogy megemelem a készítőik előtt a kalapom.A fogó azon része,ahol a fogó forgáspontja van,a csapnál,valamilyen összehajtásos módszerrel és tűzi hegesztéssel van csinálva,ezt onnan tudom,hogy amikor szálára felhúztam a csapra merőleges síkot,-világosan kirajzolódtak anyag szálai,illetve a szálak ívelődései.Elképesztően szép munka,pedig,ha úgy veszem egy igen primitív,de a kovácsolásnál nélkülözhetetlen szerszám.

      Na nem is tudom,hogy jutottam el a kimonótól a fogóig,de most már mindegy itt vagyok.

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        Ildikó jól legyengítette a szervezetemet,
        Pedig ez a legkellemesebb része a dolognak !

        Komment


          Kedves Uraim!

          Mindent csak viccből írtam, de nagyon köszönöm az együttérzést!

          Komment


            de nagyon köszönöm az együttérzést!
            Megbántad már?................................................................................................ ................................................................................................
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Szervusztok Demeterék!

              Nem kell ezeket az írásokat komolyan venni,-ezek csak olyan humoros buzdítások,-ismerhetitek a csapatot,-nem rossz indulatból születnek az ilyen írások!

              Sanyikám!

              Még mindig nem tudom,mi az a Szultána és úgy tűnik mások sem!Ismerek egy ilyen zenét a Dire straits együttestől,Sultans of swings címmel,ha arra gondoltál,akkor bólints,ha nem kérem a felhomályosítást!

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                Esti sorozat a török hárem hierarchiáról ármánnyal szerelemmel árulással... Szóval magas tápértékű anyag agymosáshoz főként háziasszonyok részére.

                Komment


                  Nem is érzek én rosszindulatot Józsi bácsi, csak sok szeretetet Mikor először volt szerencsém találkozni veletek, még eléggé meg voltam szeppenve, nem vagyok könnyen barátkozó típus. De mikor a második találkozón újra láthattam mindenkit, örömteli volt a viszontlátás. Azóta meg annyi minden történt, nemcsak egy újabb találkozó, hanem cserepezés is (szuperjó volt), néha személyes találkozó...
                  Ez egy nagyszerű közösség... Azt gondolom, már a találkozók előtt is az volt, de szerencsére megszületett az ötlet, az ötletből elhatározás lett, abból pedig megvalósítás, hogy személyesen is megismerkedjetek egymással, így mi utánfutók is részesei lehettünk ennek a nagy családnak. Köszönöm!

                  Komment


                    Kedves Ildikó!

                    Nem érzem úgy és soha nem gondoltam úgy,hogy az Asszonyaink,Lányaink "utánfutók" lennének a társaságban.Nagyon is jó,hogy vagytok,mert Ti teszitek otthonossá és meghitté a társaságot,mert nélkületek a találkozó is csak egy nagy "kanmuri" lenne.

                    Mindig is egyenrangúnak és jogúnak tartottam a nőket a férfiakkal,-meg kell nézni egy magányosan élő férfi életét és az ember hamar rájön,hogy párosan szép az élet.Az más dolog,hogy az együtt élés,bizonyos súrlódásokkal és állandó kompromisszum kötéssel jár,de ez így van jól,-figyelni kell egymásra!

                    Az is más kérdés,hogy az egyenjogúság mellett egy Nő,-soha nem tudna élni egy olyan férfi mellett akire valamilyen tulajdonsága miatt nem néz fel,-elvégre mindannyian "Évák" vagytok.

                    Neveljetek csak bennünket mert a mi döntéseink sem mindig a legjobbak és hibázhatunk,-de úgy,hogy mi ne vegyük észre,mert a nevelést egy férfi soha nem tűri el!

                    "Hegyibeszédnek" vége,-mára.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      Kedves Józsi bácsi!

                      Megkönnyeztem, amit írtál, meghatódtam Végtelenül jólesett. És megfogalmaztál mindent, amit érzek.

                      Komment


                        Kedves Ildikó!

                        Azért ne itasd az egereket,mert egy vén pö.sre rájött a moralizálás,nem vagyok én lelkipásztor,de még bölcs se,csak leírom amit gondolok és amik talán az évek alatt letisztultak bennem.

                        Fiatalon az ember sok mindent másképp lát,mert benne van a szilajság,-bennem legalább is ott volt.

                        Üdvözlettel:Che
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2017 febr. 15, 14:38. Oka: javítások

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X