Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Egy kis rövid önéletrajz...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Egy kis rövid önéletrajz...

    Sziasztok!

    Pálfi Attila vagyok. Köszönöm, hogy tag lehetek! Érdekes dolog, hogy az én családomban senki sem szereti a motorokat, de valahogy én még is imádom őket. Keresztapám fertőzött meg, amikor 12 éves lehettem, egy átalakított mz-vel... :-) 14 évesen megkaptam az első robogómat. (Aprilia sr50) Apám erre azt mondta, hogy: "Fiam! Ebben most segítettünk neked, de a következő motorod olyan lesz amilyet csak akarsz, amint megkerested az árát." Sok szorgos munkával a vendéglátásban sikerült is, és így 18 éves koromban megvettem álmaim motorját, egy Aprilia rs 125-ös Lorenzo replikás motort. Nagyon szeretem, de a napokban eladtam a robogót és vettem helyette egy Pannónia t5-ös motort...

    #2
    Légy üdvözölve!
    Várjuk a képeket az új szerzeményről, mert ez aztán egy remekbe szabott csere volt!

    Komment


      #3
      Üdvözöllek én is . Így kezdődik . Kérdés : elég nagy a garázs ? Üdvözlettel.

      Komment


        #4
        Megmondom őszintén, hogy 2 garázsunk van, de éppen hogy csak elférünk... :-)

        - - - Updated - - -

        Pár nap és teszek fel képeket... :-)
        sepy, dongos78 és CZsolti kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Üdv a fórumon!
          Jól vétel volt!!

          Komment


            #6
            családomban senki sem szereti a motorokat, de valahogy én még is imádom őket.
            Ez nálam is hasonlóképp van. Engem még gyerekkoromban nagyapám Csepeles történetei ragadtak meg és irányítottak a motorozás felé. Egyébiránt a családban sokat hallottam, és hallom a mai napig, hogy felesleges, veszélyes, stb... De ha fertőzött az ember, akkor bárki mondhat bármit...
            Üdv a fórumon, szerintem is jó csere volt, sokkal értékesebb, szebb motorra tettél szert!

            Komment


              #7
              Helyesen tetted!!!

              Komment


                #8
                Üdv szintén!
                Tudod itt a fórumon így vagyunk mi ezzel, jobban szeretjük ha a motor fémből készül, nem pedig műanyagból.
                Titus, TLF65 és dongos78 kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Igaz nem baj ha a tankja műa. mert az legalább nem oxidálódik/ a lányom Apriliájának is műa. a tankja/ avval nincs baj de az nem az én világom.Nem hiszem, hogy az 43 éves korában még menni fog!.
                  dongos78 és Titus kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Köszi, ez a hobbimotornak a hobbimotorja lesz :-)

                    - - - Updated - - -

                    Helyesen tetted!!!
                    Köszi, ez a hobbimotornak a hobbimotorja lesz :-)

                    Komment


                      #11
                      Köszi, ez a hobbimotornak a hobbimotorja lesz :-)
                      így szokott kezdődeni...

                      Komment


                        #12
                        Üdv! Vannak már képeim, de sajnos nem tudom, hogy hogyan kell feltölteni... Segítenél? Köszi

                        Komment


                          #13
                          Nagyon szeretem, de a napokban eladtam a robogót és vettem helyette egy Pannónia t5-ös motort...
                          A csattanót ügyesen a végére hagytad! Rá is ütöttem egy nagyot az asztalra örömömben!

                          Komment


                            #14
                            A csattanót ügyesen a végére hagytad! Rá is ütöttem egy nagyot az asztalra örömömben!
                            Ráadásul tavaly. Most látom, hogy Te is orosházi vagy. Szép kis csapat gyűlik itt lassan össze.

                            Komment


                              #15
                              Nekem most sem volt késő hirtelen felindulásból cselekedni Te is a környéken laksz?(Viharsarok) Nyilván.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X