Közlemény

Collapse
No announcement yet.

mir-mur bemutatkozik

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur bemutatkozik

    Sziasztok !

    Örülök hogy köztetek lehetek. Mindig is vonzódtam az öreg vasakhoz, de addig még bérházban laktam a gyűjtögetés lehetetlen volt. Az első szerelmemre egy MÉH telepen találtam rá, egy IZS-56 alakjában. Aztán még több IZS, meg SIMSON 250- es jött a sorban. Legújabb szerzeményeim egy Riga-4 es, egy P-20-as, de a legszebb ami most került hozzám, egy SUZUKI GS 650 L , ami előző tulajdonosánál 15 évig szobadíszként funkcionált, és 30 éves kora ellenére csodásan néz ki. Ja, és nem utolsó sorban első tulajdonosa vagyok egy 86-os kiadású, első szállítmányból származó MZ ETZ 150-es természetesen szalon állapotú mocinak.

    Üdvözlettel.
    majdánka, mátéapu és 12 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Szia!

    Érezd jól magad itt! És ha van egy kis időd, tehetnél fel fényképeket a motorokról. Biztos nagyon szépek!
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia!

      Érezd jól magad itt! És ha van egy kis időd, tehetnél fel fényképeket a motorokról. Biztos nagyon szépek!
      Köszönöm a barátságos fogadtatást. A képek felrakásával kapcsolatban a gyermekeim segítségére szorulok, mert nem vagyok egy számítógép zsonglőr, de majd igyekszem.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X