Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Oszlopos fúró vétel..

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Eladó egy FO13 oszlopos fúrógép (Szerszámgép - Oszlopos, állványos fúrógép)

    ...erre a tipuscsaládra gondoltam . A gondolatot lehet ráncigálni ide oda , de ez a jó .

    Komment


      #17
      Köszönöm!
      Ezt magyarázom,az enyém ilyen asztaliban.
      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      .erre a tipuscsaládra
      mittom kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #18
        Kereszttengelyes satuval meglehetne oldani a marást is egy ilyen oszloposon satun, mert láttam egy képen hogy úgy használták.

        Komment


          #19
          Üdv!Marás fúrógépen?Nem nagyon karmolja,Fordulat ,szerszám, előtolás,, vágósebesség stb...Csücskös ESetleg egy furatot bővíteni vagy ilyesmi .

          Komment


            #20
            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ...erre a tipuscsaládra gondoltam . A gondolatot lehet ráncigálni ide oda , de ez a jó .
            Csak siess vele s.ati , ha meg akarod venni, mert ez TÉNYLEG jó gép, és nekem is tetszik. Már keresem is a mérőszalagot: a garázsban a betonkeverő meg az utánfutó között van annyi hely, hogy beférjen, talán. ...




            s.ati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kereszttengelyes satuval meglehetne oldani a marást is egy ilyen oszloposon satun, mert láttam egy képen hogy úgy használták.
            Esztergával is lehet marni, ha a tokmányba fogod a marófejet és a késtartó helyére pedig az alkatrészt. Sőt fűrésszel is lehet hegedülni. De! Latabárral szólva: "Szalmalángból nem lesz kráter, nyúlból sem lesz hózentráger." Ha marni akarsz, vegyél marógépet. Azon is lehet fúrni. Azt viszont te tudod, hogy melyik megoldás éri meg neked jobban.

            Nem akartam elhülyéskedni, de mindig sikerül. Ezért nem lesz belőlem főnök soha.
            mittom, wsievers és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Click image for larger version

Name:	Marógép, esztergagép 028.jpg
Views:	1
Size:	194.6 KB
ID:	134236Szervusztok. Gépkönyv, összes tartozék ( ! ) , 30 üzemóra ( ? ) , fokozatmentes hajtás, x, y, z . A legfontosabb , már a garázsban van ! " Vadászok " még egy kocka E 3N - es jó állapotú teljesen felszerelt esztergagépet . Üdvözlettel.
              CZsolti kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                dafko54 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                30 üzemóra (?)
                Igen ! látom te is odatetted a kérdőjelet De szuper masina. Hogy mérték

                Komment


                  #23
                  Ugy látom féltél,hogy beremeg a furótokmány.
                  Ez ugy tünik erősitett kivitel,és a kapcsolószekrény árába belefér a"furógépre"szánt keret.
                  Úgy látom az a fajta vagy aki elindul ásóért és traktorral megy haza.
                  UK, CZsolti és 2 további látogató kedvelte ezt.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #24
                    Szervusztok . Egy olyan műhely sarkában árválkodott szegény , ahol volt még ilyen jellegű gép és az volt használatban. Mikor üzembe állították nagyon rövid idő múlva megadta magát az "elektronika". Talán két évet működött, de mivel kisérleti eszközöket készítettek, nagyon ritkán használták. 9 évig "figyeltem" , hogy mi lesz a sorsa, végül kalandos úton nálam kötött ki . Aki hozzájutott , még a vas / 1kg árat se fizette érte - nekem már rendesen a zsebembe kellett nyúlnom , de örömmel tettem ( a privatizáció így zajlott és a maradék nemzeti vagyon is így fog "törvényes" keretek között máshova vándorolni ). Nem működött ,de jó pár kondenzátor cseréje és néhány délutáni munka után hibátlan állapotba került . ( K...a jó . ) Képek a "belsőségekről". Üdvözlettel. Click image for larger version

Name:	Marógép, esztergagép 006.jpg
Views:	1
Size:	197.5 KB
ID:	134248Click image for larger version

Name:	Marógép, esztergagép 008.jpg
Views:	1
Size:	198.6 KB
ID:	134249Click image for larger version

Name:	Marógép, esztergagép 014.jpg
Views:	1
Size:	191.4 KB
ID:	134250
                    Utoljára szerkesztve a következő által: dafko54; 2013 jan. 12, 16:55.
                    soveny és CZsolti kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Nagyon jó kis gép gratulálok hozzá!
                      CZsolti kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Szervusztok!

                        A képeken azért "több" van ,mint egy oszlopos fúrógép.Amennyiben jól látom ez egy szerszámmarógép ,bár még egy nézet nagyon elkelne róla.Amennyiben az összes tartozék megvan hozzá és tényleg kevés az üzemórája,bár egy gépet "agyon lehet ütni",egy rossz daruzással is,az értéke úgy 1 000 000.-tól,1 500 000,-körül lehet.

                        A szerszámmarógép egy kicsivel több tud lenni,mint egy univerzális és főleg gyorsabb.

                        Üdvözlettel:Che
                        smuk73 és CZsolti kedvelte ezt.

                        Komment


                          #27
                          Érdekes lessz ahogy 220v-ról fog menni,tégy fel egy videót a transzformálásról.
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #28
                            Szervusztok. A garázsban 3 x20 A .

                            Click image for larger version

Name:	Marógép, esztergagép 023.jpg
Views:	1
Size:	190.3 KB
ID:	134251Click image for larger version

Name:	Marógép, esztergagép 018.jpg
Views:	1
Size:	187.2 KB
ID:	134252Click image for larger version

Name:	Marógép, esztergagép 022.jpg
Views:	1
Size:	187.8 KB
ID:	134253Click image for larger version

Name:	Marógép, esztergagép 017.jpg
Views:	1
Size:	187.4 KB
ID:	134254Click image for larger version

Name:	Marógép, esztergagép 019.jpg
Views:	1
Size:	188.7 KB
ID:	134255Click image for larger version

Name:	Marógép, esztergagép 020.jpg
Views:	1
Size:	182.7 KB
ID:	134256
                            A papírjai között volt globoid csigás ábra is , ha jól emlékszem , de ilyet még nem csináltam. Van hozzá még más is , de arról nincs képem. Üdvözlettel.

                            Komment


                              #29
                              Jó kis beetetés volt a csak 220-as motorral rá is kattantunk páran.
                              Huu az annyát.!
                              Tanuló koromban láttam ennyi tartozékot,sárgára irigylem magam.
                              Szivesen elbogarásznék vele.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2013 jan. 13, 05:40.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #30
                                dafko54 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Szervusztok. A garázsban 3 x20
                                Ennyiről bármi elmegy ! Az 5 kw motorral szerelt esztergám, csak a visszakapcsolást nem szereti. ( Aki nem szakmabeli, annak kontrázás, ellentétes irányba váltás )
                                A képen látható állványost, egy 250 es körasztal társaságában vettem 15e ért. Igaz nem mai darab, de majd felújítgatom.Click image for larger version

Name:	20130111943.jpg
Views:	2
Size:	189.0 KB
ID:	134257Click image for larger version

Name:	20130111944.jpg
Views:	1
Size:	185.5 KB
ID:	134258Click image for larger version

Name:	20130111945.jpg
Views:	2
Size:	191.3 KB
ID:	134259

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X