Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Romet Pony

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Aki pedig nincs az Ebay-on az se haljon hüjén:
    ICSH014A precíziós induktivitás kapacitás mérő - Vatera.hu
    St.Z.350 és Che kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Ezzel az a baj, hogy aki nincs fent ebay-en az fizet valami suttyónak kétszer annyit egy kütyüért csak azért, mert a suttyó képes megnyomni az ebay-en három, azaz három gombot.
      Majd beírni a vevő címét a szállítási adatokba. Akinek ilyen problémája van, írjon nekem és megteszem neki ingyen.

      Ennek a műszernek a kapcsolása és a programja valamikor nyílt forráskódú volt, fórumokon beszélték ki és fejlesztették. Bárki legyárthatja - szerintem a mai napig - és árulták is. Csak kínai tömegtermék tört áron beszerezhető.

      A google fordítóval egy az egyben áttolt vaterás adatlap felbecsülhetetlen.
      És ha jól látom, akkor küldöldi csomag szállítási díj is fel van számítva (vesd össze Free shiping, azaz ingyenes szállítás).

      http://www.ebay.com/itm/1pcs-LC100-A-High-Precision-Digital-Inductance-Capacitance-L-C-Meter-new-/331475768116?hash=item4d2d7ed334:g:mKUAAOSwQPlV9jwD
      Attached Files
      Utoljára szerkesztve a következő által: bokor28; 2015 nov. 30, 09:39.
      heeegany, St.Z.350 és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Nagyon rendben van, hogy felajánlod a segítséged.
        Csak egyre kérlek, abba gondolj bele hogyha nem küldi az árut az eladó, te pedig más pénzéből kifizetted viszont elszámolni csak nehezen tudsz vele.
        Vagy "nem erre gondoltam" jön a válasz a megsegítettől.
        Én javaslom, hogy inkább a regisztrációba, a paypal rejtelmeibe, az első vásárlás lebonyolításába segíts az új ebay-esnek.
        De egyébként tényleg baráti a gesztus. Viszont ha valaki lusta vagy h....e a regisztrációhoz azon miért ne keressen az élelmes?
        Ott ő vállalja a fent leírt kockázatot a sok nem említett mellet.
        Nem...nem vagyok vaterás kereskedő csak a munkámhoz rendelek mások nevében. Fizettem is ki kétszer már alkatrész mert átvágtak és ezt nem illik a megrendelőre áthárítani.
        sepy, St.Z.350 és bokor28 kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          A reggelit eléggé felindulásból írtam, ezek a gondolatok azért árnyalják a képet. Most a nap vége felé inkább azokat a szavakat használnám, melyeket bsa10 kolléga leírt.

          Ha valakinek ilyen gondja van, szívesen segítek. Ezek az első lépések mindig nehezek. Anyám, aki most 72 éves egy hónapja közölte velem, hogy lassú a laptopja, ezért rakjak be neki egy ssd-t, itt a pénz. Kicsit kikerekedett a szemem, mert onnan indultunk 10 éve, hogy sikítófrászt kapott, ha meg kellett fogni az egeret és nem használja, mert elrontja a gépet.

          Ilyen vaterás közvetítőknek régen sokszor olvastam a kérdezz-felelek oldalát. Megnyugtatlak, sokan nem vállalják a kockázatot. Ha nem tetszik, vagy garanciás, odanyomja a linket, hogy keresse a kínait.
          Ha nem jött meg, keresse a kínait. Ha gorombul a vásárló, akkor nem válaszol. Vaterát csak a jutalék érdekli. Az eladó meg csinál egy új regisztrációt, ha már nagyon unja a kérdéseket.

          Komment


            #20
            Ha már romet gyújtás...
            Nincs véletlenül valakinek egy egészséges, használható romet komplett gyújtás+lendkerék, esetleg gyújtásoldali dekli?
            Jól megvenném magamnak karácsonyra. Be is csomagolnám, betenném a fa alá, és megörülnék neki amikor kibontom.

            Komment


              #21
              Romet gyújtáshoz sajnos nem tudok hozzájárulni. Viszont majd nyissunk egy témát, ki mit kapott Karácsonyra.
              Én már tudom.

              Komment


                #22
                Nem szép dolog befolyásolni a Jézuskát!, vagy üzentél neki az Angyalkáktól?.

                Komment


                  #23
                  Nálam kell üzenni, mert páran szeretnének nekem örömet okozni, ezáltal gyarapítani az olyan tárgyak halmazát, melyeknek piszokul nem örülök.

                  Egyébként nálam él a nem kérek ajándékot opció is, de ezt nem hiszik el nekem és görcsösen akarnak adni valamit. Akkor már kicsit belepiszkálok én is.

                  Komment


                    #24
                    Külön-külön is működnek,de csak egy darabig,nem tudom megmagyarázni,de így most működik és meg a gép ennyi.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X