Közlemény

Collapse
No announcement yet.

stanci - Cezet CZ 250/485

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Holnap írok 1-2 webshopnak, hátha van valahol raktáron.
    ..tapatalkról.

    Komment


      #77
      Szervusz szélkakas !
      Lehet hogy már későn irok .
      A 485 ös motorja a cz 250-455 és 475 ös tipusúéval egyezik. Legalábbis a löket és furst azonos. Ihy a főtengely passzolhat belőlük.
      A váz és ugymond karosszériaelemek pedig a 175 -487 vagy 250-471 es tipuséval egyeznek.
      sepy, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #78
        Ez viszont már az lehet? A kép az stimmel.
        Mz Ts/Es 125/250 Elektronikus feszültség szabálozó - VAPE, Futár Motorosbolt és Webáruház

        Félek, nehogy rosszat rendeljek..!

        (Közben írtam nekik, elküldtem a powerdynamo-s linket is, hogy ugyanaz-e)
        (Már válaszoltak is, az lesz az! Meg is rendelem! )
        Utoljára szerkesztve a következő által: stanci; 2017 jan. 16, 10:18.
        Ba701 kedvelte ezt.

        Komment


          #79
          ez már az ha a képen lévőt küldik, akkor nem csalódsz

          Komment


            #80
            Egy fontos infó . A fenti linken lévő bekötés az MZ-é. A cseh gépek esetében a DF+ kapcsot kell hasznalni , a szabályzó ellenállás ugyanúgy eltavolitandó !!!!!
            Itt egy link németül a leirassal , de at tudsz kapcsolni angolra is :
            Powerdynamo GmbH, 6V Regler f

            Komment


              #81
              a DF+ kapcsot kell hasznalni , a szabályzó ellenállás ugyanúgy eltavolitandó
              Majd ha megjön a cucc, lehet kérek egy kis segítséget, még nem igazán látom át, hogy hogyan kell bekötni.

              Komment


                #82
                Hát, mégsem azt kaptam amit vártam.. még ha direkt nem kérdeztem volna rá.
                Azt hiszem, ez visszaküldős cucc. Szerintetek?
                Click image for larger version

Name:	DSC_0082.jpg
Views:	1
Size:	164.3 KB
ID:	151269

                Itt ecsetelgeti a gyártó, hogy sok a hamisítvány:
                Powerdynamo, BEWARE: copies made in Far East on the market

                Komment


                  #83
                  Említettem már régebben is hogy szívesen segítek.Nem szóltál semmit.Most jöhet a nyüszítés.Rendszeresen járok a futár petihez is(pl. múlt szombat).Ráadásul teljesen véletlenül 2 hete vezetékeltem 3 jawa-t.Régen a veteránozás társasjáték volt.Mindegy.

                  Komment


                    #84
                    Említettem már régebben is hogy szívesen segítek
                    Köszi, de nem értem, hogy ebben mit tudtál volna segíteni. Rendeltem valamit és mást küldtek. Mi ebben a "nyüszítés"?
                    A bekötés az más tészta, abban már jól jönne a segítség ezt írtam is fentebb. Bocs, hogy nem személyesen neked.

                    Komment


                      #85
                      Azért várj egy kicsit még azzal a visszaküldéssel. Szerintem valaki hamarosan jön a segítő válasszal.

                      Ha eredeti Wapet vártál, akkor jogos a visszaküldés.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2017 jan. 18, 23:20.

                      Komment


                        #86
                        Ha eredeti Wapet vártál, akkor jogos a visszaküldés

                        Ott a pont szerintem ezt a tajvanit 5250-ért adják másutt ahol ott is van hogy tajvani (igaz kissé kódolva a nevében: TWN)
                        Itt 7990 az ára a képen pedig az eredeti VAPE van , illetve ha még meg is erősítette, hogy ez a cseh akkor ez pláne nem jól van.
                        Az persze nem kizárt hogy a tajvani is jól működik. A POWERDYNAMO cikkét én is olvastam , persze neki üzleti érdeke is, hogy figyelmeztessen a másolatra.
                        Amúgy a tajvaniról se rosszat se jót nem tudok mondani mivel semmi tapasztalatom vele.

                        Komment


                          #87
                          Köszi a hozzászólásokat!

                          Közben levélben beszéltem velük, visszaküldöm, visszafizetik.

                          Most próbálok eredetit szerezni, ha eredeti VAPE-t találok akkor azt, ha Powedynamo-t, akkor azt.

                          Legfeljebb ha nem lesz meg addig, a télűző motoros felvonulásra majd nem a CZ-vel megyek..

                          Frissítés: megrendeltem német íbéjről.
                          Utoljára szerkesztve a következő által: stanci; 2017 jan. 19, 12:50.

                          Komment


                            #88
                            Az utángyártott alkatrészek minősége csak próbával tesztelhető.
                            Az elmúlt években elég sok kínai elektronikát és elektronikai alkatrészt rendeltem Kínából. Az jellemző, hogy már a hamisítottat (másoltat) is hamisítják. Egy ajtónyitás időzítő elektronika most adta fel. A mindenhová beépített, olcsó songle relé nem bírta a napi száz nyitást (AC 16V). A minősítése 250V AC 10A, 30V DC 10A.
                            Az előzőt vakmerőség lenne rákötni, mert elpárologna. Mondjuk egy mágneszárat időzít, azon meg olyan szép indukció van, múltkor rám rúgott, szidtam is a gyártóját.
                            Ma rendeltem új reléket, már válogatni kell, mert ebből az olcsó, ócska tömegreléből is tele van a piac ócskább hamisítvánnyal. Ránézésre a silánynál is silányabb minőség.
                            Kedvencem az elpusztíthatatlan 2n2222 tranzisztor, amiből a kínai olyat gyárt, ami jóval a névleges terhelés alatt egyszerűen tönkremegy. Oké, hogy 50 fillér darabja, de a fene se gondol hibakeresésnél erre az alkatrészre.

                            Komment


                              #89
                              Most próbálok eredetit szerezni, ha eredeti VAPE-t találok akkor azt, ha Powedynamo-t, akkor azt.
                              Tudtommal ez mind, egy és ugyan az ! Vagyis , ha eredeti VAPE -t akarsz , miért nem rendelsz a powerdynamo.biz -ről ???

                              https://www.powerdynamo-shop.com/sho...roducts_id=660

                              valószínűleg innen rendelik a boltosok is ...

                              Komment


                                #90
                                zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                miért nem rendelsz a powerdynamo.biz -ről ???
                                Onnan akartam, de nem sikerült. Beregeltem, bedobtam a kosárba a cuccot, de a fizetéshez valamiért nem tudtam továbblépni.
                                Egy veterános cimbora ajánlotta, hogy ő a német íbéjről szokott rendelni, itt a postaköltség még olcsóbb is volt.


                                bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az utángyártott alkatrészek minősége csak próbával tesztelhető.
                                Pont ezt a próbálgatást szeretném elkerülni, amennyire lehet.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X