Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Zetor 25/Zetor 25k felújítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Kicsit számolgattunk apuval alkatrész kapcsolatban a cseh oldalon.Ha mindenből kettőt veszünk akkor kb. 100 e Ft + száll. költség.

    Komment


      #17
      Haladunk.Mármint a szétszedéssel leszedtük az olaj és gázolajszűrőt most is ázik egy kis gázolajba egy kannába.Minek a gázolajszűrője passzol a k25-re?Az első híddal kapcsolatban esetleg meg tudom nézni valahol képen,mert egy kicsit messze van és nem akarok odáig potyán elmenni.Ja meg az árát sem volna rossz tudni nivaronin.

      Komment


        #18
        Üdv !Megadtam a számot ,beszéld meg a kollégával,mi és mennyi.Gázolaj szűrőbe filtert kell cserélni.

        Komment


          #19
          Most már,hogy itt a hétvége hozzákezdünk megint a munkához tervbe van véve az alkatrészek megrendelése is meg a szimering cseréje.A kormánymű csigafogaskerekét megfordítottuk.Most már jöhetne a jó idő,hogy lehessen festeni mert már volna mit az egész elejét+sárvédő meg leszedhető cuccok.Te,hogy haladsz?

          Komment


            #20
            Üdv! A váltó darabjainak szétcincálása a kitűzött cél.A két agyat leszedem a tengelyről.Csapágyak szimmeringek megrendelve.Elmosom az egész belsejét gőzborotvával.Várok egy nyeles tengely ajánlatot.Most ebben a pillanatban küldtem el Csehországba emilt angolul.Szlovákból várok híreket, a kollégák ott dolgoznak.Hátha összejön valami bót.Holnap összekészítem az egészet aztán go felujítás.

            Komment


              #21
              En is onnan szeretném megrendelni a cuccokat.Te mit rendelsz?

              Komment


                #22
                Ma előkerült a rég nem látott hidraulikaház.Törjük a fejünket rajta,hogy hogyan hozzuk össze a hidraulika szivattyút a bal kardán kihajtással.Nekünk is írnunk kéne egy ˝emilt˝ a csehekhez.Ird már meg,hogy mennyi a száll. költség cseh-ből nivaronin.

                Komment


                  #23
                  Üdv !Szálljatok alá a szerelési kérdésekhez ,erre kértem a helyet nekünk. ott van a mi szabadságunk ,oda írom a dalt...
                  geri98 kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ott van a mi szabadságunk ,oda írom a dalt...
                    így van jól beszélsz ott van a szabadtság a műhelyben mesterkedni alkotni újjávarázsolni a vasat.És midőn a befejezett munka gyümölcsét évezzük jó érjéssel gondolunk arra,hogy mi alkottuk ezt a csodát




                    Adj isten!Amúgy a főtengelyt hol köszörültetted fel?

                    Komment


                      #25
                      Geri Üdv!A szerelési kérdések Új alfórumán nyomjuk.Ott van alul hogy TRAKTOROK...Az a miénk,és nem írunk Össze -vissza.Gyere oda.
                      mátéapu és soveny kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Sziasztok!
                        Nemrég vettem egy K 25-ös kabinos traktort!Segítségeteket kérném lenne pár kérdésem:
                        Van e lehetőség arra hogy a hidraulika rendszerrel pótkocsit billentsek vagyis egy plusz kört kivezetni valahogyan .Vagy esetleg van erre valamilyen gyári megoldás?Mert én nem találtam !
                        Csak adásvételi szerződésem van hozzá,le tudom ezzel valahogy vizsgáztatni?
                        A kormányzása mennyire nehéz mert nekem nagyon nehezen akar fordulni?Gólyalábakat már 2× szétszedtem!(kb 15 évet állt az ég alatt a traktor)
                        Köszönöm a segítséget!
                        mátéapu kedvelte ezt.

                        Komment


                          #27
                          Sziasztok nincs valakinek muszaki leirasa k25-hoz, aposomnak kene allitolag gyenge a vas!
                          mátéapu kedvelte ezt.

                          Komment


                            #28
                            Elsősorban azért regisztráltam mert ezzel a traktorral kapcsolatos témákat láttam az oldalon.

                            CZsolti és mátéapu kedvelte ezt.

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X