Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Érdekes, meglepő vagy különleges hirdetések a Veterán aprón

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tudok olyan esetet ahol kifizették egy Jaguár teljes restaurálását , elkészült , aztán 6 éva ött rohad az udvaron letakarva .....

    Komment


      Már megéltem én is ezt -azt .... De az mostanra gyanús , sőt vérnyomás növekedéssel jár , amikor a majdnem kész állapotban lévő , és már egy kisebb vagyont érő alkatrészeket és k. sok munkát elnyelt vasat vizuáló gazda közli :

      " - Ráérsz , ne siessünk vele ! "

      Akkorra már nem is sürgős .... De az is kiveri a biztit , amikor sürgősen megcsináltatja , ki is fizeti , majd közli hogy hagy maradjon még egy kicsit , mert amúgy is más dolga van , vagy nem tudja most hova tenni . Én meg tárolgassam , vigyázgassak rá , kerülgessem , rakosgassam... de ha kib@szom az udvarra ,meg megsértődik , hogy tudom -e én azt "mennyibe vót ? "

      Komment


        Kecskemét közelében egy gépműhelyben van egy elég méretes tábla,nem biztos,hogy szó szerint tudom idézni. " A munkára átvett alkatrészeket elkészültük után egy hónapig őrizzük,utána kidobjuk. Kérem ennek tudatában reklamáljanak. Szerintem korrekt...minimum egy telefon,hogy hamarosan,akadályok miatt kicsit később.stb. Nálam is kerestek egy brigs törött motort 6 év után,hogy sikerült-e? Mostani költözéskor az ilyem rajtam maradt kerülgetni való szrokat kidobáltam. fűkaszát,fűnyírót,egyéb apróságokat ott hagytam a garázsban.. mondtam nem az enyém,ha nem jönnek érte használjátok. És még sok kellemes történetem van amiket nem szivesen idézek fel,de jó lecke volt. Persze így utólag.. ez a röhögés magamnak...magamról..

        - - - Updated - - -

        6 éva ött rohad
        Szerintem csak "érlelik" hogy veteránosabb legyen. Jelenleg a kopottas de eredeti többet ér a felújítottnál. Vannak esetek amikor a külömbség elképesztő.

        Komment


          Rendben hogy James Bond is ilyennel karistolt, de... tényleg ennyit ér?

          Volvo 1800E 1972

          Komment


            És hogy jött ki a végösszeg ?

            Komment


              És hogy jött ki a végösszeg ?
              Gondolom euroból átszámolva.

              Komment


                És hogy jött ki a végösszeg ?
                Gondolom úgy számolt hogy lehessen belőle alkudni.
                Mondjuk a 10 Ft-ot a végéből

                Komment


                  Volvo-val nem az Angyal hasított?

                  Click image for larger version

Name:	Roger Moore with Saint Volvo NUV 647E.jpg
Views:	1
Size:	192.2 KB
ID:	150218

                  De igen...
                  Utoljára szerkesztve a következő által: bazsimoci; 2016 nov. 17, 15:45.

                  Komment


                    Az én meglátásom szerint az összeg úgy jöhetett ki hogy James Bond nem ilyennel hasított, hanem ezzel.

                    Komment


                      Körülnéztem kicsit , -drága . Kb 14 000 euró , ennyiért egy használható majdnem szép-jó állapotut be lehet szerezni . De had próbálkozzon . soha nem lehet tudni

                      Komment


                        Amikor anno a Spitfire-hez vettem alkatrészeket a Bastuck cégnél egy ilyen állt az eladótérben - ugyanis ők foglalkoznak ennek a típusnak az alkatrészeivel...
                        ARTIKELANSICHT | BASTUCK & Co GmbH - Edel. Stahl. Stark.

                        Komment


                          Körülnéztem kicsit , -drága . Kb 14 000 euró , ennyiért egy használható majdnem szép-jó állapotut be lehet szerezni . De had próbálkozzon . soha nem lehet tudni
                          Az kb pont 4,3 milla... Ok azzal már lehet menni anélkül hogy még kb a felét ráborítja hogy szép is legyen. Bár megjegyzem az első hirdetés ebből sem annyira tréül néz ki (jó a bele az kifejezetten ocsmány). Azért mondom hogy első mert felbukkant egy másik is csak vinyl tetővel és ugyanennyiért, lehet hogy alku képes az ár
                          http://veteranapro.hu/szemelygepkocs...0-vinyltetovel

                          Komment


                            Szegény Coli ! Itt nem olyan nyájasak vele mint a Fórumon !https://www.facebook.com/groups/szer...p.adok.veszek/

                            Komment


                              Csak nem a szivárványparókás logójú komára gondolsz? Kapja rendesen az eligazítást.

                              Komment


                                Sün Botond.
                                Avagy 70db alig rozsdás ráspoly 55ezer forintért.
                                Nem véletlenül takargatja a kilétét, olyan simulékony a stílusa.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X