Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Érdekes, meglepő vagy különleges hirdetések a Veterán aprón

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Az ár valóban irreálisan magas, de összehasonlításképpen nem vehetünk alapul egy felújított motor árát, hiszen a meglévő motorok közül bármelyiket fel lehet újítani, míg 0-kilométeres, eredeti csomagolásban az egyedi...Itt az árat licitnél nagyjából az határozza meg, hogy van-e két "őrült" aki képes bármit megadni érte, és nyomni egymásra a licitet...Ha még egy tucat ilyen motor a piacra kerülne, az utolsóé ára már jóval alacsonyabb volna.

    Komment


      Ha már Jawa...
      tegnap volt egy gyári szélvédő 353-354 vagy 559-360 típusra, nem figyeltem meg jól a konzolokat, (egyébként a tartókkal és tükörrel, élvédővel és gumigyűrűvel a lámpatesthez)szóval elegáns darab volt, nem sokat nyújtózott az oldalon...
      szóval klassz volt, jó látni még ilyen alkatrészeket, tartozékokat, gyári kiegészítőket...

      Komment


        Hogy folytassuk a "fölösleges szövegek a hirdetésekben" sorát (szeretett motorom):

        Click image for larger version

Name:	1.PNG
Views:	1
Size:	2.3 KB
ID:	151200Click image for larger version

Name:	2.PNG
Views:	1
Size:	6.5 KB
ID:	151201

        Én is felteszek valamit - indokkal. Alig használt télikabát pszichoszociális hátrányom miatt eladó.
        Valahol láttam már egy listát, hogy átlag vásárló mit kérdez. Ebben volt:
        - Miért adod el?
        - Mert annyi van bmeg, hogy belefulladok.
        - Akkor kérek kettőt.
        - Csak ez van.

        Komment


          Ha már Jawa...
          tegnap volt egy gyári szélvédő 353-354 vagy 559-360 típusra, nem figyeltem meg jól a konzolokat,
          Én is rákattantam,egymást követő nap két hirdetés volt: az első új tükör nélkül 1cm-es repedéssel a másik használt tükörrel.Nekem is nagyon bejön én élőben pannonián láttam régen menő cucc,csak nagyon érzékeny:reped,karcolódik és fakul,de mégis tetszik....Egyébként szerintem a hagyományos motorokra univerzálisan szerelhető!

          Ha lenne repedt is, egyszer megtaláltam:Pesten egy cég vákummal minta után legyártja.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Igen, az egyik repedt volt...
            A gyári óriási felület, úgy tapasztaltam meg, hogy alaposan megakasztja a tempós haladást, különösen, amikor élénkebb a szélmozgás. Volt egy repedt darab korábban a gépemen, ráfúrtam a repedésre és nem szaladt tovább sérülés. Kassán lehet kapni utángyártott változatokat, állítólag kevésbé érzékeny a napfényre, rugalmasabb anyagú, nem reped szanaszét. Németországból hoztam egy mra (füstös) szélvédőt régen, azt használtam egy darabig, esőben szépen eltolta a vizet a sisak fölé. Az jó volt még benne, hogy a felső széle felett szabad kilátást adott kényelmes vezetési helyzetben.Click image for larger version

Name:	20812569_a75c43dc0a2bc08aaa277d5a980b52ca_xl.jpg
Views:	1
Size:	197.9 KB
ID:	151202

            - - - Updated - - -

            Click image for larger version

Name:	BIG_0006368708.jpg
Views:	1
Size:	122.4 KB
ID:	151203 ja, és egy számosan lehet variálni, emelni, süllyeszteni, dönteni...

            Komment


              vagy a tény, hogy senki hátsó fele nem érintette még az ülést
              Ez új autónál is így van, nem? Kiviszik az utcára és máris lényegesen kevesebbet ér. Mégis veszik. Ez viszont valószínűsíthetően soha nem fog kikerülni az utcára.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                Az jó volt még benne, hogy a felső széle felett szabad kilátást adott kényelmes vezetési helyzetben.
                Ez a lényege,nem zavar és véd!Azért a gyári kicsit jobban illene hozzá! A tempólassításról annyit,én azért jobban "befogom"a szelet!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Eladó 2 hengeres, motoros simson s51 alkatrésznek - Mád, Borsod-Abaúj-Zemplén

                  Igaz, nem az "aprón" volt, de érdekes hírdetés... legalábbis az összeépítés formája...

                  Komment


                    Az emberi leleményesség nem ismer határokat.... Vagyis most hogy a francba magyarázzam ki magam a rendőrnél?

                    Komment


                      Vagyis most hogy a francba magyarázzam ki magam a rendőrnél?
                      Hogyan jutsz el odáig,hogy menni is tudj vele?

                      Komment


                        Ma is tanultam valamit. A kopogásos égés fránya dolog.
                        Click image for larger version

Name:	Képkivágás.PNG
Views:	1
Size:	550.5 KB
ID:	151436

                        Ilyet már én is láttam. Csúnyán kopogtak a szelepek a Lada hengerben.
                        Click image for larger version

Name:	F2150016.jpg
Views:	2
Size:	193.9 KB
ID:	151437

                        Komment


                          Ez a betegség szokott előjönni a több km.-t futott Suzuki 1.3-as motornál is ha hidegen megpörgetik! Kölcsön adtam és úgy hozták vissza / bele költözött a falusi cigó kovács a motorba!/

                          Komment


                            Csepel 250:

                            http://veteranapro.hu/index.php?page=item&id=7719

                            Komment


                              Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nekem úgy tűnik mintha a két blokkfél se egyezne...

                              Komment


                                "U" egyáltalán? Annak, mint ha a henger baloldali részéből jönne ki az egyik kipufogócsöve...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X