Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Érdekes, meglepő vagy különleges hirdetések a Veterán aprón

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Buszkó Mocsink mondta, irjam mek hoty bolok is van hosza!

    az eksz Fülig Jimmy, sajátulag

    Komment


      És még bolok is van hosza!
      De minek???????????????????????????????????????????
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        http://veteran.forum.hu/felujitasi-f...html#post76694


        Szerintem megtaláltuk a választ...
        Bolok hossza mérő.

        Komment


          Vajon hány autós tépte a haját reggel a parkolóba, mire összeállt egy ilyen márkafüggetlen gyűjtemény !http://veteranapro.hu/emblemak-felir...rat-gyujtemeny

          Komment


            A szemét! Megvan a régi Swiftről az emblémám!

            Komment


              Szervusztok!

              Az ártatlanság vélelme,hol marad?Nekem talán háromszor,vagy négyszer ennyi is van és megnyugtatok mindenkit,hogy egyet sem pattintottam le parkoló autóról.

              Az egypártrendszert leváltó többpártrendszert követően,dolgoztam Németországban egy autóbontóban néhány hónapig.Valahogy olyan romantikusnak tűnt számomra,a kezdetek kezdetén,hogy beszabadulhattam a technika "paradicsomába".. Napi rendszerességgel 15 autóval végeztünk,a lehető legbrutálisabb módon,természetesen a főnök utasítására.Volt ott a Citroen kacsától,a Mercedesig minden.Ment olyan törés-zúzás,hogy az ember szeme könnyezett,már csak a gondolatától is,hogy egy tökéletesen működő,enyhén korrodált karosszériájú,mondjuk V6-os Ford Capri Gia,kerül lezúzásra,de a főnök úgy kívánta,a "nincs rá vevő" megjegyzést téve.

              Kegyetlenül lélekromboló munka volt,úgy sajnáltam,azt a sok jó autót és még egyebeket,ami az autók mellet beesett.Nos főnöki engedéllyel,akkor elég sok jármű emblémát leszedtem,melyeket megőriztem a mai napig.Nem a munka volt a nehéz,bár az sem volt napi 12 órában bakfitty,hanem a lelki megpróbáltatások.

              Akkor már kezdtem sejteni,hogy az úgynevezett fogyasztói társadalom,sem fogja megoldani a világ problémáit,-de most ennyi eltelt idő után már biztosan tudom.

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                Én még nem láttam 1850 köbcentis MZ-t eddig...

                Mz Es 1850/1

                Komment


                  Már nem is láthatsz! Kijavították. Ezek szerint a fórumnak igenis van nevelőhatása - és olvasótábora! Köszönjük az észrevételt!

                  Komment


                    Ennyi pénzért még jó is lehet. 150e. végre talán ki is lehetne hozni. Annyiért meg lássuk be, nemigen kap az ember jó 125-ös/150-es motort.
                    Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2016 febr. 29, 07:59.

                    Komment


                      Ez is jó vétel !http://www.jofogas.hu/komarom_eszter...__44698780.htm

                      Komment


                        Hát még ez, azonkívül, hogy ritka mifelénk, ez még Cz blokkos. (az utolsó a Cz 180 Roland volt)
                        Cz 250 forgalmival.
                        Ez meg 80 ezerért volt hírdetve a Facebookon pár napja tokkal vonóval:
                        http://veteranapro.hu/szemelygepkocs...kadett-b-coupe
                        Nepperek -.- Ennyit felszámolni 50 km szállításért, pofátlanság.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 febr. 29, 14:17.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          Danuvia DMC Cross | eBay


                          ....mit fikázzátok az átkos rendszert ? itt a bizonyíték ! akkoriban ilyen csodás csillogó gépeken hobbyztak farkasvolgyi cross pályán a gyári munkások a szabad óráikban .

                          - - - Updated - - -

                          http://www.ebay.de/itm/Danuvia-DMC-C...UAAOSwZG9Wl--I


                          ....mit fikázzátok az átkos rendszert ? itt a bizonyíték ! akkoriban ilyen csodás csillogó gépeken hobbyztak farkasvolgyi cross pályán a gyári munkások a szabad óráikban .

                          Komment


                            Ilyen szép gyárilag sosem volt ezt most készítette valaki rengeteg munkával ilyen szépre.

                            Komment


                              Eladó 1 felújított romet kadett csere is - Ceglédbercel, Pest
                              Csak néztem, néztem, mint Mózes a malacokra...
                              nem is tudom hogy mondjam.... eladó egy felújított... nofene...

                              Click image for larger version

Name:	Elado_1_felujitott_romet_kadett_csere_is_99592288240267.jpg
Views:	1
Size:	53.8 KB
ID:	148334

                              Komment


                                eladó egy felújított... nofene...
                                még a kilométer spirál is új!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X