Közlemény

Collapse
No announcement yet.

"Hová tűnt Damon Hill"

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    amíg az időjárás engedi nyomatni kell. Még motorozni sem volt időm.
    Ezzel én is így vagyok. Idén sem vittem sokkal közelebb a dongómat a végelgyengüléshez. Összeszámoltam, 50 km-nél többet nem futott... (Azért ezalatt sikerült begyűjtenie egy titokzatos, hengerből jövő surrogást, meg elhagytam a láncvédő egyik rögzítését...)
    Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2015 szept. 24, 07:20.

    Komment


      #77
      2015 szeptemberében is kerestem ezen oldalon Sintert és most is felőle érdeklődöm??, tud valaki publikus infóval szolgálni róla?. Teljes gőzerővel a házat és a műhelyt csinálja vagy?. Remélem az elsővel és nincs más gond. Régen volt köztünk legalább is én régen láttam bejelentkezni- köszönöm az esetleges infót.

      Komment


        #78
        Sándorom!


        A profilját megnézve 2017.03.23 21h52'-kor volt utoljára bejelentkezve,-tehát itt van közöttünk.Úgy gondolom,hogy dolgozik keményen és nem ér rá hozzászólogatni.Mint köztudott építkezik és teljes hely és életmód váltáson munkálkodik,ami nem kis feladat,-tehát teljes egészében érthető a passzivitása.

        Gondolom,ha majd rendeződnek a dolgai ismét aktívabb lesz,addig is szurkoljunk neki,hogy bírja erővel a rá háruló munkát.

        Nem úgy ismertem meg Őket,hogy hűtlenek lennének a társasághoz,csak vannak az életükben jelenleg fontosabb dolgok,mint pl.,a bowden rojtozása és forrasztása.

        Volt róla szó régebben,ha költözködnek és kéri a segítségünket,akkor menni kellene segíteni nekik ebben,-én benne vagyok akármikor,-ha hívnak.

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          #79
          Én bocs de nem a Profilját néztem csak hiányoltam. Reméltem én is ,hogy az elfoglaltságai adnak neki fontosabbakat és nem beteg bírja az életváltás kihívását.

          Komment


            #80
            Sziasztok!
            Nem tűntem el, Józsi bátyám jól látja a helyzetet, mostanában annyit dolgozom hogy egyszerűen nincs már erőm írni, de ez, hogy hiányoltok, ez viszont olyan jól esik hogy megtöröm ezt. De mentségemre szóljon hogy azért egyszer- kétszer benézek hetente ahogy kiesik a csavarhúzó a kezemből.
            Próbálok egy rövid helyzetjelentést adni a frontról.
            Szadán a házon az utolsó simításokat csinálom, az már belülről teljesen késznek mondható.
            Most mindennel a műhelyre kell koncentrálnom mert az időjárás megengedi az építésének folytatását, és mostmár ez a költözködés igazi akadálya. Amíg ez nincs kész addig nem tudom hová tenni a "lomjaimat".
            Másrészről a helyzet komolyra vált, mert időközben eladtuk az ózdi kecót, ahonnan 6.-hó 15.-éig ki kell pakolnunk. Úgyhogy a lecke fel van adva rendesen.
            Az pedig hogy e közben a vállalkozást is lehet indítani illetve a marógép, szinterkályha, frézgép, meg hasonló cuccok beszerzéséről tárgyalni, az már csak hab a tortán.
            Ja és Ápr. 30-al felmondtam a melóhelyemen is, de ez annyira nem érdekes, viszont piszok jól esett....
            Nagyjából ennyi.
            És a legfontosabb: Keszin találkozunk!!!!

            Komment


              #81
              nem tudom hová tenni a „lomjaimat”.
              A két peremes trabant felnit nem kell messze vinned !!

              Komment


                #82
                Ok!
                Ahogy azt már régebben is ígértem, az a tiéd. A nagyobb probléma az az hogy hogyan jut el Miskolcra, mivel gyakorlatilag nagyon ritkán járok mostanában arra. Lehet elküldöm az Intercars-osokkal.... meglátjuk.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X