Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lencsevégre kaptam!

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Már megint nem kaptam lencsevégre!
    Merthogy nem vittem magammal fotoapparátot-
    Szóval Balatonfűzfőn volt szokott CsobbanAT nevű találkozónk és a kempingben ahol a tulajnak is van bordó Csepelje, Zöld TLT-je, Bordó P10-ese, és egy tényleg szép Skoda Oktaviája, volt egy öttagú cseh társaság Jawakkal, 2db Perak1 353-es és egy 459-es autós kíséret nélkül egy lányvolt velük egy modern Ducatival

    Komment


      Vegyél már egy fényképezős telefont!

      Komment


        Mi is voltunk Füzfőn a nyáron. A kemping tulajdonosa a füzfői klub elnöke. Egy ismerősünk meghívására mentünk a veterán találkozóra.Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1470730830181.jpg
Views:	1
Size:	112.4 KB
ID:	149756Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1470825852692.jpg
Views:	1
Size:	103.3 KB
ID:	149757

        Komment


          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Vegyél már egy fényképezős telefont!
          Én telefonnal telefonálni szoktam!

          Komment


            Én telefonnal telefonálni szoktam!
            Igaz. Akkor: "Vegyél már egy zsebben is elférő számítógépet, amivel fényképezni is tudsz! Mellesleg telefonálásra is alkalmas."
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              Gábor! Légyszives ha lehetséges tegyél fel képeket mert sokunkat érdekelhetnek a gépeitek melyek nálunk nem voltak forgalomban.

              Komment


                Debrecenben láttam ezt a szépséget. '73-as évjárat a vázszám szerint.

                Click image for larger version

Name:	IMG_20161007_112815.jpg
Views:	1
Size:	196.7 KB
ID:	149996

                Komment


                  Tiszakeszi halottaskocsija. Vagy tíz éve még tökéletes állapotban volt. Én még "sétáltam" mögötte...

                  Click image for larger version

Name:	DSC_0428.jpg
Views:	1
Size:	202.1 KB
ID:	150086Click image for larger version

Name:	DSC_0430.jpg
Views:	1
Size:	204.3 KB
ID:	150087Click image for larger version

Name:	DSC_0431.jpg
Views:	1
Size:	204.4 KB
ID:	150088Click image for larger version

Name:	DSC_0432.jpg
Views:	1
Size:	206.2 KB
ID:	150089Click image for larger version

Name:	DSC_0434.jpg
Views:	1
Size:	204.6 KB
ID:	150090Click image for larger version

Name:	DSC_0435.jpg
Views:	1
Size:	204.8 KB
ID:	150091Click image for larger version

Name:	DSC_0436.jpg
Views:	1
Size:	204.1 KB
ID:	150092Click image for larger version

Name:	DSC_0437.jpg
Views:	1
Size:	200.5 KB
ID:	150093Click image for larger version

Name:	DSC_0438.jpg
Views:	1
Size:	211.6 KB
ID:	150094Click image for larger version

Name:	DSC_0439.jpg
Views:	1
Size:	202.0 KB
ID:	150095

                  Komment


                    Vagy tíz éve még tökéletes állapotban volt.
                    Akkor nem csak nálunk,nincs hely annak ami régi!A mienk is rohad!És más egyebek is.......
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Nálunk a TSZ udvarán állt még a '90-es években, aztán felszámolták, eladogatták az egészet épületenként vagy mint telephelyet feldarabolva. Nem tudom mi lett vele, de nagyapámat emlékszem hogy kísértük mi is mögötte a '80-as évek elején.

                      Komment


                        Igen. Így tűnnek el a régi szép dolgok. Mindenkitől hallom itt is, milyen kár érte, meg kellene őrizni, milyen szép volt... Sopánkodva nézi mindenki, ahogy elrohad... Szóval, a szokásos....
                        Azt hallottam, pár éve egy helyi vállalkozó fölajánlotta, hogy rendbe teteti saját költségen, de akkor ő üzemelteti, mert ne barmolják szét. Persze ez sértette volna mások "érdekeit", mert a kocsi a falué, a temetkezési vállalkozónak meg nem tetszett, hogy nem az ő furgona viszi a koporsót a sírhoz, így maradt a kocsiszínben...
                        Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2016 nov. 01, 10:48.

                        Komment


                          temetkezési vállalkozónak meg nem tetszett,
                          Hiába no ! A legnagyobb biznisz megszületni, és meghalni !

                          Komment


                            Na jó, de egy temetkezési vállalkozó szava mióta számít bármit? Csak egy vállalkozást üzemeltet, aminek a szolgáltatásait nem kötelező igénybe venni.

                            Komment


                              "Csak egy vállalkozást üzemeltet, aminek a szolgáltatásait nem kötelező igénybe venni."

                              Tényleg! Én sem fogom! Kicseszek velük, és nem halok meg!

                              Komment


                                Tényleg! Én sem fogom! Kicseszek velük, és nem halok meg!
                                Milyen igazad van, Attila! Azonban nekik ( mármint a t. vállalkozóknak) nagy a türelmük ...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X