Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lencsevégre kaptam!

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Köszönöm Che!
    Meg fogom nézni. Az az egy biztos, hogy nem tervezem a felújítását, mert tényleg nagyon rozoga az alváz, rengeteg munkával járna. Sárvédők, csomagtartó ajtó, utastérből sok minden, futómű stb még használhatók.
    Jól látod 1300-as. Legalábbis a motor fölött lévő ajtóra az volt írva. VW 1300

    Komment


      Megvettem.
      Gratulálok! Sikerüljön talpra állítani és használd egészséggel!

      Drukkolok, főleg hogy én is ugyanennek a cégnek az egyik termékét vettem meg nemrég: vettem házat, az udvaron valami hasonló állapotban áll egy porraloltó-piros 1985-ös, dobozos, 1.6 szívódiesel T3. Ajánlottam érte egy összeget, mivel a panelba nem tudja a volt tulajdonos elvinni magával és nem is kell neki, így elfogadta, szóval rajtam maradt, mint szamáron a fül...
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        Köszönöm!
        De mint írtam, nem szeretném talpra állítani, mert nagyon rossz állapotú és mindent csináltatnom kellene rajta. Rengetegbe lenne. Aki meg tudná csinálni, annak megérné helyre állítani. Nekem nem.

        Komment


          Aki meg tudná csinálni, annak megérné helyre állítani. Nekem nem.
          Egy ilyen állapotú autó tökéletes arra, hogy megpróbálkozz vele saját magad. Nem veszítessz semmit. Ettől az állapottól csak jobb lehet. Ha megmented, már az is plussz. Majdnem mindegy, hogy.
          Veszel egy hegesztőt(ha esetleg nincs), táblalemezt(vagy szétbontassz pár olajos hordót az anyaga miatt, és azt használod), és mehet a próbálkozás. A barátom is belefogott egy Ford Fiestába mindegy minden alapon. Az autó gurul most már, és műszakis is. Nem profi munka, de meg lett mentve. Én speciel többre értékelem ezt a megoldást .
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            Szervusz Tamás!

            Akkor viszont nem igazán értelek,ha nem akarod talpra állítani,mi a fenének szerezted meg?Bogár alkatrészből annyi kering,a hirdető oldalakon,hogy Dunát lehetne vele rekeszteni,-semmi ára nincs,-ráadásul a hirdetésekkel és azok kezelésével annyi időt fogsz tölteni,és annyi hasznod sem lesz,hogy nullára kifuss,-bár ne így legyen!

            Valamennyire képben vagyok bogár ügyben,nekem nem a kedvencem,mert hangos belül,sokat eszik és nem halad,ráadásul pakolni sem lehet bele,ha beraksz egy női bikinit és egy fürdőgatyát,már tele is van.Nincs szándékom megbántani a híveket,mert a fentiektől eltekintve,egy kor emblematikus darabja,sőt a formája miatt kedvelhető is,de ettől függetlenül,vannak nála sokkal praktikusabbak és jobbak,a korabeli társak közül.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              Akkor viszont nem igazán értelek,ha nem akarod talpra állítani,mi a fenének szerezted meg?
              Ha én nem vettem volna meg, akkor biztos, hogy a MÉH telepen kötött volna ki. Azért meg kár lett volna......
              Biztos, hogy nem fogok vele kínlódni. Legfeljebb eladom róla ami használható és akkor is csak azt fogom a Méh-be vinni, ami már tényleg oda való és a többi alkatrésze meg tovább él egy másik autón. Vagy, ha egyben kell valakinek, akkor eladom úgy. De csakis annak, aki nem a vastelepre viszi!! Így is sajnos rengeteg minden vész kárba a vasasnál, ami még használható, vagy éppen nagyon ritka, pótolhatatlan.

              Komment


                Ha én nem vettem volna meg, akkor biztos, hogy a MÉH telepen kötött volna ki.
                Akkor gondolom papírja sincs szegényemnek...
                There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                Komment


                  Akkor gondolom papírja sincs szegényemnek...
                  De van, csak még nincs nálam a forgalmi. De nem akarom átíratni a nevemre.

                  Komment


                    Ez a jobb sorsra érdemes gépjármű enyészik valahol itt a környéken.

                    Click image for larger version

Name:	11111-0.jpg
Views:	1
Size:	62.9 KB
ID:	151923Click image for larger version

Name:	11111-1.jpg
Views:	1
Size:	79.0 KB
ID:	151924Click image for larger version

Name:	11111-2.jpg
Views:	1
Size:	82.3 KB
ID:	151925Click image for larger version

Name:	11111-3.jpg
Views:	1
Size:	92.0 KB
ID:	151926Click image for larger version

Name:	11111-4.jpg
Views:	1
Size:	47.7 KB
ID:	151927Click image for larger version

Name:	11111-5.jpg
Views:	1
Size:	37.9 KB
ID:	151928Click image for larger version

Name:	11111-6.jpg
Views:	1
Size:	29.1 KB
ID:	151929Click image for larger version

Name:	11111-7.jpg
Views:	1
Size:	22.2 KB
ID:	151930Click image for larger version

Name:	11111-8.jpg
Views:	1
Size:	43.0 KB
ID:	151931

                    Komment


                      Múlt hétten lőttem Genfben.
                      Click image for larger version

Name:	IMG_20170607_143917.jpg
Views:	1
Size:	194.5 KB
ID:	151934

                      - - - Updated - - -

                      Ezt meg még januárban. Hátul két gyerekülés volt, úgyhogy használós autó lehet. Úgy emlékszem most is láttam, csak éppen haladt. Nem hiszem, hogy túl sok ilyen autó lenne Genfben napi használósként. Persze minden megtörténhet. Érdekes, hogy egy 50-es évekbeli amerikai autó a mai kocsik között már mennyire nem tűnik nagynak.
                      Click image for larger version

Name:	IMG_20170109_155249.jpg
Views:	1
Size:	193.6 KB
ID:	151935Click image for larger version

Name:	IMG_20170109_155312.jpg
Views:	1
Size:	194.1 KB
ID:	151936Click image for larger version

Name:	IMG_20170109_155325.jpg
Views:	1
Size:	193.1 KB
ID:	151937Click image for larger version

Name:	IMG_20170109_155436.jpg
Views:	1
Size:	190.1 KB
ID:	151938Click image for larger version

Name:	IMG_20170109_155451.jpg
Views:	1
Size:	193.5 KB
ID:	151939

                      - - - Updated - - -

                      És egy hazai találat is.
                      Click image for larger version

Name:	IMG_20160711_135930.jpg
Views:	1
Size:	196.2 KB
ID:	151940
                      Everything is better when you decide you don't care.

                      Komment


                        Na erre se számítottam mikor bementem a motorosüzletbe(Inkább fiatalabb vasakkal szoktak foglalkozni) :

                        Komment


                          ....................................................Click image for larger version

Name:	DSC_0422.jpg
Views:	1
Size:	195.1 KB
ID:	152741Click image for larger version

Name:	DSC_0426.jpg
Views:	1
Size:	203.6 KB
ID:	152742

                          Komment


                            Jó-jó,de mi ez a borzalom?

                            Komment


                              Talán Trabant tramp...

                              Komment


                                Jó-jó,de mi ez a borzalom?
                                Ezt személyes sértésnek fogom fel, ezért Kesziben nagyon ki kellesz békülnünk ! Mi az hogy borzalom ? Ez egy Trabant TRAMP !!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X