Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Milyen motort vegyünk és mire szamithatunk

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Vagy ha valaki olyan mint én, hogy szeret szenvedni, dühöngeni, egy motorblokkot 20x szet es osszerakni mire jo lesz, annak ajanlom az orosz es ukran motorkerekparipar barmely gyongyszemet..
    Ez az igazság. Én se mérnék időre menni a Dneprrel. Aki egyszer is ment vele 90-nel, tudja értékelni a 40-50km/h stresszmentességét.
    Zündapp
    Nagy vágyam egy ilyen. Egy KS600, de a realitások talaján mozogva, DBK250-et keresek.
    Tudok is egyet, átalakított vázzal, blokk nélkül. Sajna az egyik barátom gyüjteményében van, esélytelen megszereznem.
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 jan. 28, 13:03.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #17
      Bevallom őszinten en egyszer mentem az enyemmel 95 el ora szerint. Kovalygott az uton, razott a kormany, behuztam a feket de meg rosszabb lett.. max 60 al lehet ezekkel menni. Amire hasznaltak arra jó volt, az oldalkocsit telerakni krumplival, cipekedni vele a hegyre. Cefrét hordani, de lattam olyat is hogy az oldalkocsi at volt alakitva tüzifa szallitasara. Csak az a baj hogy tutymorogve terepen annyit fogyaszt mint egy kisdutra....

      Komment


        #18
        Írtam már egyszer, hogy egyfajta túlélőgyakorlat lehet!...Nekem Pannóniánál 70 fölött annyi adrenalint termel a szervezetem , mint Mz-vel egykor 120 körül...Igaz, azóta öregedtem néhány évtizedet, lehet, ez is belejátszik?!...
        mátéapu, sepy és dongos78 kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          oldalkocsi at volt alakitva tüzifa szallitasara.
          Tessék :
          Click image for larger version

Name:	10592233_690648631009985_1572796551_n.jpg
Views:	1
Size:	112.7 KB
ID:	148137Click image for larger version

Name:	10589750_690648644343317_1980157286_n.jpg
Views:	1
Size:	108.0 KB
ID:	148138

          Ja, es ha pont 120 nal torik el a váz alattunk akkor megszivtuk.
          Meg bizony!
          Click image for larger version

Name:	10454314_686163554791826_6773996777659685999_n.jpg
Views:	1
Size:	35.3 KB
ID:	148139



          A szaguldozást meg jol at kell gondolni ilyen csodás fékekkel.
          Nekem azt csinálja az első fék hatására, hogy húz oldalra. A Vázam nem ferde, a villám sem, a keréktengely is egyenes. összerakva pedig csálén áll az egész. Fél centi csak, de megérezni, különösen aszfalton. Ott tényleg imbolyog az egész.
          Atti69 kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #20
            Lebeszéltél bármily jól is szól marad a cz de avval ha akarnám lehet elengedett kormánnyal is menni. Igaz egy ekkora farönköt nem akarnák szállítani. Nem szeretek már száguldozni de az a Biztonságos 60km/óra azért kevés ha rendszám van a gépen és nem kicsi a cm3. Igaz ahol ezek elmennek én nem akarok ott motorozni még lassan sem!
            mátéapu és Atti69 kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Fél centi csak,
              csak !

              hogy méred ? hogy állítod ?

              Komment


                #22
                Cefrét hordani
                Most nevetni fogtok, de a 120l-es műanyaghordóban levő jófajta kékszilvából készült cefrét az Ural oldalkocsijában vittem le Bátaszékre...
                OdinHEM, mátéapu és wsievers kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Kerekek egyenesbe állitva, a bölcső kőzepéhez mértem a gumi közepét. Most vagy a kerekem van gyárilag félrefűzve, vagy meg kell cserélnem a szárakat.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    #24
                    Nem szabad jó motort venni..mert beüt az unalom..
                    zahi, dkari és 4 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      A jó motort mi nem is keressük, mindíg csak menni- menni majd ha rendbe tettük akkor igen menni szeretünk és azon gondolkodunk hol lehetne egy új feladatot beszerezni!

                      Komment


                        #26
                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem szabad jó motort venni..mert beüt az unalom..
                        Szabad jó motort venni, csak a görcsös "szereljük meg azt is, ami jó" beállítottságot kell mélyen legyűrni.

                        Komment


                          #27
                          Az ember általában gyarló,mint én.. Amit szeretnék,és tetszik..abból csak szrt tudok venni.. Volt már ilyen,s jó is lett.. de sajnos mindig jött a muszáj..

                          Komment


                            #28
                            jó motort mi nem is keressük, mindíg csak menni- menni
                            Ha hiszitek,ha nem,én nem akarok szerelni,csak mennék és mennék......Lehet,hogy megcsípett valami?!
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #29
                              ...Mi több én nem is szeretek motorozni. ...Állandóan csak fúj a szél, és a szemembe repülnek a bogarak...Viszont berúgni a gépet, miközben egy csomóan csodálják, és fel egy-kettő-három-négy...Aztán begurulni vele egy benzinkúthoz, visszakapcsoláskor laza gázfröccsöt adva neki, hogy odafigyeljen az a sok a kocsiját tankoló pupák...

                              ...Na jó, a negyedik pohár bort már nem töltöm ki...

                              Komment


                                #30
                                .Na jó, a negyedik pohár bort már nem töltöm ki...
                                régi 86-os vagy mostani95-ös színü?
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X