Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Naptár 2017

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    Részemről is rendben van. Amint kapok bankszámla számot és számlatulajdonos nevet, utalok is... Köszi

    Komment


      #92
      Én is kérem privátban. Mennyi a postaköltség?

      Komment


        #93
        Mennyi a postaköltség?
        Azért nem írtam még konkrét árakat, mert nem tudom. Az biztos hogy levélként nem mehet el a mérete miatt, csak csomagként. Egy postás ismerősöm hétfőre megkérdezi a legmegfelelőbb megoldást.
        Mateapu felajánlott részéről 500ft pluszt ,a Tiszakeszi önkormányzatának szánt naptárak árába való pótlásként. 2db. naptárról van szó ! Én a saját részemről csatlakozom a kezdeményezéshez, és ha ti is így gondoljátok, jelezzétek a rendelés mellett. Természetesen nem naptáranként fizessük a hozzájárulást, hanem személyenként. Így nem jár rosszabbul, aki többet rendel. A pontos összeg akkor alakul ki, ha tudható a rendelések száma. Az eddig beérkezett igényeket jegyeztem.

        Komment


          #94
          Remek ötlet, rendben! Köszi!

          Komment


            #95
            Keszi önkormányzati plusz rendben!

            Komment


              #96
              Rendben. Viszont én a posta helyett alternatív megoldást szoktam már választani. Csak egy ajánlásnak szánom a vaterafutar.hu-n keresztül elérhető foxpost csomagautomata szolgáltatást. Automatába címezve 399 Ft, házhoz pedig 790 Ft a szállítási költség. A posta meg legalább dupla áron dolgozik...

              Komment


                #97
                Sziasztok !
                Ahogy irtam ki ne hagyjátok a 2 bd naptárat számomra. A plusz költség is OK!
                Amint tudtok pontosat , jelezzétek.
                Előre is köszi , üdv MINDENKINEK !!!

                Komment


                  #98
                  vaterafutar.hu-n keresztül
                  Na ezt lehetne részletesebben ? Esetleg Jófogás ?
                  Eladó veterán fórum naptár, ingyenes házhoz szállítással !
                  Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2017 jan. 08, 17:39.

                  Komment


                    #99
                    Én is kérnék 1 darab naptárak és én is besegítek az önkormányzat példányainba

                    Tapatalkkal küldve az én GT-I8190 eszközömről

                    Komment


                      Vaterafutár - olcsó futár, csomagszállítás, futár rendelés online

                      Ha itt rendeled meg a futárt - a webes felület alatt - olcsóbb, mintha közvetlenül a cégtől rendeled.
                      Amíg volt gtr futár, 900ft-ért házhoz vitték, súlyt sose mérték. 25kilós határba Pancsi blokkokat hozattam 2000ft alatt.

                      Komment


                        1 db engem is érdekel.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          Esetleg Jófogás ?
                          Eladó veterán fórum naptár, ingyenes házhoz szállítással !
                          Bonyolultabb és végülis nincs ingyen, csak a vevőnek. Az eladó fizeti a szállítási díjat. Ha jól emlékszem.

                          Komment


                            végülis nincs ingyen
                            1900Ft az eladónak,tehát még drágább.

                            Komment


                              Már 2900Ft az ingyenes háztól-házig..

                              - - - Updated - - -

                              A feladó fizeti............

                              - - - Updated - - -

                              Én is kérnék privát pontos összeget s számlaszámot. Plussz ok.

                              Komment


                                Szervusztok!

                                Tartom a szavazásban is megjelölt 1 db.-ra vonatkozó megrendelésem és a Tiszakeszi önkormányzatnak szánt naptárak rám eső részét (jelenleg 500.-Ft.)..Szállítást nem kérek,-majd megkapom Tiszakeszin,ráér,-amennyiben ez így megfelelő,kérem a bankszámla számot,privátban,vagy ahogy lehet és amint arra járok átutalom (ebbe a qrva hidegbe nem nagyon akaródzik kimozdulni,de ha menni kell,-akkor menni kell,-mese nincs)..Nem is a menés annyira a macerás,-átöltözni a vademberesből,-nem tudom mi a fene van velem,piszkosul utálok napközben ruhát váltani,-lehet,hogy ez a korral jár?

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X