Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Naptár 2017

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    piszkosul utálok napközben ruhát váltani
    Na én meg éjszaka....

    Én is tartom a megrendelést, kell számlaszám.

    Komment


      Csatlakozom az előttem szólóhoz.

      Komment


        Fogom küldeni mindenkinek ! Jóker még nem jeleztél semmit ! Fog kelleni ?

        Komment


          Én sem nyilatkoztam, mert úgy gondoltam aki behúzta a strigulát, azt automatikusan komolyan vesszük.
          tehát 2+
          Köszönettel!

          Komment


            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Fog kelleni ?
            ...fog , de ne küld , hozd ha jösz pestre .

            Komment


              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Fogom küldeni mindenkinek ! Jóker még nem jeleztél semmit ! Fog kelleni ?
              Még nem késő hogy én is kérjek egyet?

              Komment


                Sajnos a szavazásról lemaradtam, de ha még nem késő, szeretnék kérni én is egyet + az önk. felé is lerovom a megbeszélt összeget. Kérnék privátban számlaszámot én is, ha még lehet!

                Komment


                  Januártól a 2 kg-ig csomag ára 1490 ft ! Tehát ennyi a posta. Kvagának még nem tudom.

                  - - - Updated - - -

                  Kérek mindenkit, aki még nem tette meg, hogy 15.e vasárnap estig jelezze igényét ! Köszönöm !

                  Komment


                    ...fog , de ne küld , hozd ha jösz pestre .
                    Marad az 5 db ?...............

                    Komment


                      Januártól a 2 kg-ig csomag ára 1490 ft !
                      Rablóbanda!
                      Nem tetszik...

                      Ja, amúgy nem azért hogy akadékoskodjak, de a vaterafutár oldalon ugyanez 1090 Ft úgy, hogy az ember maga tölti ki az adatokat és nyomtatja ki a feladóvevényt, amit aztán a postán csak a vonalkód leolvasóval lelőnek.
                      Ha posta, legyen posta, de a feladás egyszerűbb lenne. Na, ez az utolsó javaslatom.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: demeter; 2017 jan. 13, 13:50.

                      Komment


                        Kedves Demeter!

                        Nekem is nagyon tele a tanyiszlim a postával,de a futárral meg az a gondom,hogy nem ismerem.Nem tudom hogyan kell megrendelni,hová kell vinni a csomagot és hol kell kifizetni a szolgáltatás árát.

                        Gondolom,-többen vagyunk ezzel így,mert ezek viszonylag új dolgok és nem vagyunk hozzáértők,nincs gyakorlatunk,nem ismerjük és valahogy alkalmazni sem tudjuk.

                        Egy ideig elég sokat nézegettem a vaterát és vásároltam is néha,de már egy éve bele se néztem és talán már a jelszavakat és azonosítókat sem találnám meg,-mert ott az is jól meg van bonyolítva.

                        Azért jó dolog,hogy írtok ezekről az alternatív csomagküldési lehetőségekről,de ha már írtok "jó szájbarágósan",-lépésről-lépésre magyarázzátok el,mi a módja a csomag feladásának,hogy az ilyen fafejek is megértsék mint én!

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Nem tudom hogyan kell megrendelni,hová kell vinni a csomagot és hol kell kifizetni a szolgáltatás árát.
                          A nevezett oldalon található űrlap kitöltésével lehet a futárt megrendelni(itt kell megadni a feladó,a címzett,és a csomag adatait,majd a futárcég értesít,hogy mikor jön a futár a csomagért és amikor felveszik a csomagot akkor kell a szállításért fizetni.

                          Komment


                            Mir-Murr!
                            Webox csomagküldővel el tudnád küldeni? Én megrendelem és kifizetem a szolgáltatást,elküldöm Neked a papírt e-mailben,amit ki kell nyomtatni és rá kell ragasztani a csomagra,majd el kell menni a csomagautomatához és betenni. A többit már ők intézik. A naptár árát pedig elutalom. Így megfelel?
                            Melyik csomagterminál van közelebb Hozzád, Búza tér 1,Fényi Gyula tér vagy Szentpéteri kapu 78?

                            Komment


                              Webox csomagküldővel el tudnád küldeni?
                              Szia ! Ez annyival olcsóbb ? Igazából nem bánnám,ha nem kéne öt féle képpen postáznom. Ezeket a terminálokat nem ismerem, és nem is nagyon akarom megismerni. Én ehhez már öreg vagyok !

                              Komment


                                Igazából nem bánnám,ha nem kéne öt féle képpen postáznom.
                                Akkora WEBOX kilőve,mert csak nagyvárosokban van automatájuk,tőlem épp 47 Km-re van a legközelebbi,viszont a DPD 1040Ft-ja jobb ajánlat a Postáénál,ha csak a kényelmet nézem,hogy a futár odamegy és felveszi-szemben a postán sorbaállással,már megéri.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X