Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Naptár 2017

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Naptár összesítő !

    Kvaga : 2 db
    Demeter : 1 db
    Sepy: 1 db
    Zénó : 1 db
    Czsolti : 1 db
    RedBull: 1 db
    Wsievers: 1 db
    Madorka : 2 db
    Mateapu: 2 db
    Atti69 : 1 db
    Che: 1 db
    Sinter: 1 db
    Joker: 5 db
    Emu: 2 db
    Jagdtigger: 1 db
    Fergusson: 1 db
    Taluga : 3 db
    Mir-mur: 2 db
    Beagle : 1 db
    Ricsi : 1 db

    Naptár ára : 2000 ft/ db
    Posta : 1490 ft
    Tiszakeszi hozzájárulás ( aki vállalta ) : 240 ft
    A-3 postai boríték : 200 ft

    Aki nem látja a nevét, de igényelte, kérem még ma jelezze ! A számlaszámomat privátba küldöm, én pedig várom a pontos nevet-címet !

    Üdv Gyuri

    - - - Updated - - -

    Számlaszámot elküldtem . Ha valaki nem kapta meg ,kérem jelezze !
    Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2017 jan. 15, 08:16.

    Komment


      Ez annyival olcsóbb ?
      Igen,600 Ft.
      Tényleg nem kell mást csinálni,mint odamenni,beolvastatni a kódot,erre kinyílik egy ajtó,abba betenni a naptárat,becsukni és viszlát! Ez ilyen "beszélgetős" automata,mondja is mit kell csinálni.

      Komment


        Fogadjuk el, hogy Mir-Mur már nem nyitott az ilyesmire, én elutalom a postasarcot, egye fene...

        Komment


          Ne viccelj Csabi!
          ---------------------
          Oké,vágom!
          Nem szeretnék kicsinyeskedőnek tűnni,tudom akinek van pénze veterán motorra az ne sz@arakodjon 700 Ft postán meg hasonlók..de akkor is, abból a pénzből,amit a postán megspórolok, 80 km-t megyek a Csepellel. Én igyekszem spórolni a mindennapi éleben,amit meg kell venni azt meg kell venni persze de ami olyan azon miért ne spóroljak pl E-vonatjegy: Zalegerszeg - Győr 1260, ha E-vonatjegyet veszek akkor 1222...

          Közben megtaláltam a megoldást: megbeszélem Jagdtigerrel,küld el neki az enyémet is, ő Győr mellett lakik,Tőle könnyen el tudom hozni februárban.

          Komment


            Szervusztok!

            Az a baj,hogy mi vén fa..ok nem ismerjük a postán kívüli szállítási lehetőségeket,-bár tudjuk,hogy van.Veletek fiatalok,meg az a probléma,hogy bár ismeritek,de nem magyarázzátok el,de részletesen és nagyon szájbarágósan,hogy hogyan alkalmazzuk.Tudom jól,nektek egyszerű,mert ebben nőttetek fel és szinte természetes,de nekünk akik megtanítottak titeket beszélni és járni nehéz,-pedig higgyétek el,-mi is nagyon szeretnénk tudni és főleg alkalmazni.

            Nekünk nem sokat mond a gyűjtőpont,a kód,jelszó és egyebek,-bár felfogjuk az értelmét,de alkalmazni nem tudjuk segítség nélkül.

            Mi ott nőttünk fel a satupad mellett és próbáltunk síkba reszelni,mert,ha nem sikerült jött a nyakleves,vagy az órákig tartó lelkifröccs,hogy "fiam nem lesz belőled semmi,csak egy huligán",azután valahogy mégis felnőttünk,megtanultunk síkba reszelni,építettük az országot,amit később kiprivatizáltak az orrunk előtt és felneveltük a korosztályotokat.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              Oké,vágom!
              Nem szeretnék kicsinyeskedőnek tűnni,tudom akinek van pénze veterán motorra az ne sz@arakodjon 700 Ft postán meg hasonlók..de akkor is, abból a pénzből,amit a postán megspórolok, 80 km-t
              Tudod Néhányunkat a körülmények nem hagynak"spórolni"Elindultam akciós medencét venni50km,nem volt egye fene
              még 50 km elfogyott:....szerinted? Kifeküdt a telóm.. 30km elfogyott amit kinéztem még 20km három cégnél sem volt érthető,végül vettem egy drágábbat,amit alig tudok kezelni....mit lehet ebben spórolni......és ne hidd,hogy nem keressük a módot.Ebben a világban csak az olcsóbb amit el akarnak adni,mert nem kell !

              Amit meg akarsz venni azt fizesd meg:mert ha nem fizeted,nem azt kapod amit akartál!!!!!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Erről a témáról is írhatnánk bővebben mert és is a 8 gyerkőcnek évek óta működtetek egy kb.5,5 m átmérőjűt. Nyár elején / május végén/ felállítom és aug. utolján lebontom.

                Komment


                  Én igyekszem spórolni a mindennapi éleben
                  A spórolás relatív ! Neked valóban megmarad 700 forint a zsebedben. Nekem + 25 km oda-vissza,+ kb 90 perc idő ! Tehát nekem többe kerül , mint amit te megspórolsz. DE még egyszer mondóm, nem ez az oka annak hogy nem vállaltam !

                  Komment


                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A spórolás relatív ! Neked valóban megmarad 700 forint a zsebedben. Nekem + 25 km oda-vissza,+ kb 90 perc idő ! Tehát nekem többe kerül , mint amit te megspórolsz. DE még egyszer mondóm, nem ez az oka annak hogy nem vállaltam !
                    Ebben a szép időben egyáltalán hogy jössz le(vagy inkább mész fel) a dombra?

                    Komment


                      demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Rablóbanda!
                      Nem tetszik...

                      Ja, amúgy nem azért hogy akadékoskodjak, de a vaterafutár oldalon ugyanez 1090 Ft úgy, hogy az ember maga tölti ki az adatokat és nyomtatja ki a feladóvevényt, amit aztán a postán csak a vonalkód leolvasóval lelőnek.
                      Ha posta, legyen posta, de a feladás egyszerűbb lenne. Na, ez az utolsó javaslatom.
                      Erről cikkeztek nemrég valamit, hogy meg akarják szüntetni a vaterán kívülieknek a kedvezményes csomagküldést. Postán kérdeztem, de nem árultak el konkrétumot, csak azt, hogy változni fog. Az ürlapra már rá is nyomtatja a rendszer, hogy vaterán kívüli csomagküldés.

                      "Idősebbeknek": Ez is sima postán feladós csomag. Google-be be kell írni, hogy "vatera mpl". Megjelenik egy űrlap, amit értelem szerűen ki kell tölteni. Ami plusz a sima postán kitöltős ügylethez képest, hogy kell a címzett telefonszáma, és email címe. Az űrlapon ki lehet választani, hogy melyik postán szeretnéd feladni a csomagot, és hogy a címzett hogy szeretné átvenni. Lehet küldeni postán átvevősre, így olcsóbb, vagy házhoz kivivősre is, ez az 1090 Ft. Ha van az embernek nyomtatója, akkor ez egy praktikus megoldás, mert otthon ráérősen ki lehet töltögetni, kinyomtatni, és a postán csak oda kell adni a csomag mellé a papírt.

                      Nem akarok belebeszélni, csak kiegészítő infóként írtam meg.

                      Megoldás a "hogy jössz le a dombról" kérdésre:

                      "2017.01.01-től a háznál történő feladás díja 3 feladott csomagig egyszeri 1 090 Ft, 4 vagy annál több csomag egyidejű feladása esetén ingyenes.
                      Az 1 090 Ft a szállítási díjon felül értendő!"

                      http://www.vaterafutar.hu/#mpl
                      Utoljára szerkesztve a következő által: gesszti; 2017 jan. 16, 09:28. Oka: + infó hozzáadása

                      Komment


                        Erről cikkeztek nemrég valamit, hogy meg akarják szüntetni a vaterán kívülieknek a kedvezményes csomagküldést.
                        Igen,hiába nézed a vaterafutár oldalt,kedvezményes árat csak akkor találsz ha belépsz a vaterás azonosítóddal,és a rendszer leellenőrzi,hogy adtál-e el valamit.

                        Komment


                          MPL-t még múlt pénteken adtam így fel 1090 Ft-ért. Akkor még működött.

                          Komment


                            Szerintem meggondolják még ezt. A vatera és egyébként minden más cég is úgy tud minél kedvezőbb szerződéseket kötni a postával és a futárcégekkel, hogy minél nagyobb forgalmat bonyolít. Ha leszűkítik a szolgáltatást igénybe vevők körét, azzal végülis maguk ellen dolgoznak. De majd meglátjuk.

                            Komment


                              Hát sajnos ezt az generálta, hogy a Posta megemelte az árakat, és lecsökkentette a levélként feladható csomag súlyát

                              Komment


                                Köszi az infót, Gyuri!
                                Ma átutaltam az összeget,
                                üdv

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X