Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Naptár 2017

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    MPL-t még múlt pénteken adtam így fel 1090 Ft-ért. Akkor még működött.
    Én meg DPD-t, és az már drágább volt.

    Komment


      Szervusztok!

      Privátban szerettem volna küldeni,de valamiért nem ment el (valószínű túlléptem a tárhelyem és takarítani kell,de az meg válogatás és idő kérdése),ezért felteszem ide,-végül semmi titok nincs benne.

      Click image for larger version

Name:	Naptár 01.PNG
Views:	1
Size:	78.3 KB
ID:	151261Click image for larger version

Name:	Naptár 02.PNG
Views:	1
Size:	75.8 KB
ID:	151262Click image for larger version

Name:	Naptár 03.PNG
Views:	1
Size:	17.8 KB
ID:	151263

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szervusztok!

        Privátban szerettem volna küldeni,de valamiért nem ment el (valószínű túlléptem a tárhelyem és takarítani kell,de az meg válogatás és idő kérdése),ezért felteszem ide,-végül semmi titok nincs benne.

        [ATTACH=CONFIG]35170[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]35171[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]35172[/ATTACH]

        Üdvözlettel:Che
        Ezt ajánlom figyelmedbe. Hogy a régebbi levelezések is megmaradjanak.

        Komment


          takarítani kell
          Vagy nálam. Meg is tettem !

          Komment


            Józsikám megbeszéltem Kvagával és Zsoltival is. Ahogy beszéltük Te és Zsolti utaljátok a tieteket én meg majd viszem hozzád!

            Komment


              én meg majd viszem hozzád!
              Akinek cz175, cz350, bmw1100, moto guzi 750-je + be nem vallott: van annak könnyű, majd viszem....
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                A BMW-től megváltam cserébe jött a Guzzi! A Florida 650 cm3 es.Ne panaszkodjon az sem kinek Pannoniája, Kawája van!!Lassan megválok a 350-es től is Kvaga barátom gyűjteményét fogja szaporítani.

                Komment


                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A BMW-től megváltam cserébe jött a Guzzi! A Florida 650 cm3 es.Ne panaszkodjon az sem kinek Pannoniája, Kawája van!!Lassan megválok a 350-es től is Kvaga barátom gyűjteményét fogja szaporítani.


                  Sepykém!

                  Lassan koldusbotra jutsz, ha mindentől megválsz....

                  Komment


                    Azért mindentől nem az oldalbordám és a Sport bizton marad!

                    Komment


                      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Lassan megválok a 350-es től is Kvaga barátom gyűjteményét fogja szaporítani .
                      Azt hittem arra úgy lehet kinyitni a kertkaput ha eltolnak ilyenből 3-at

                      Komment


                        Így hogy örökli meg Kitti a sportot?

                        Komment


                          Mint írtam a Sport marad!! Lehet, hogy utánam dobják a gödörbe mint őseinket is együtt temették a lovukkal.Kitti már kategória váltáson töri a fejét de ez szeptember előtt nem lehetséges mert akkor lesz felbontva a Skót viski mit a születésekor kaptam!!

                          Komment


                            Kérnék mindenkit aki még nem tette meg, hogy ha mód van rá, ezen a héten utaljon. Mert akkor a jövőhéten elkészül a naptár, és 30.-án elvihetem Jokernak Pestre !

                            Komment


                              Mert akkor a jövőhéten elkészül a naptár, és 30.-án elvihetem Jokernak Pestre !
                              Hogy még ő is lássa a Januári oldalt!
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Ki adott fel ma nekem pénzt postán ? Nem írt oda semmi azonosítást !
                                Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2017 jan. 18, 17:14.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X