Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Naptár 2017

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Köszönöm szépen Gyuri, hogy fölvállaltad a legyártatást és a pénzezéssel, postázással járó macerát!
    A társaságnal pedig, hogy beszálltok az önkormányzati naptárakba!

    Komment


      Ez igaz. Ezért jár egy nagy köszönet! Köszönöm én is!

      Komment


        hogy fölvállaltad a legyártatást és a pénzezéssel, postázással járó macerát!
        De ez nem jöhetett volna létre, ha TE nem szerkeszted meg profi módon ! Ezt meg mi köszönjük !

        Komment


          Így van. Profi munka, profi szervezés. Köszönjük!

          Gyuri, megkaptad az utalásomat?

          Komment


            Gyuri, megkaptad az utalásomat?
            Igen !.............-------------------------

            Komment


              A naptárak a jövőhéten elkészülnek ! Kérem, aki még nem tette meg , rendezze a költségeket !

              Komment


                Néhány kép az első ( bemutató ) példányról !Click image for larger version

Name:	SAM_2701.jpg
Views:	1
Size:	195.5 KB
ID:	151357Click image for larger version

Name:	SAM_2702.jpg
Views:	1
Size:	188.9 KB
ID:	151358Click image for larger version

Name:	SAM_2703.jpg
Views:	1
Size:	191.9 KB
ID:	151359Click image for larger version

Name:	SAM_2705.jpg
Views:	1
Size:	190.0 KB
ID:	151360Click image for larger version

Name:	SAM_2706.jpg
Views:	1
Size:	189.2 KB
ID:	151361Click image for larger version

Name:	SAM_2707.jpg
Views:	1
Size:	189.4 KB
ID:	151362Click image for larger version

Name:	SAM_2704.jpg
Views:	1
Size:	191.9 KB
ID:	151363

                Komment


                  Click image for larger version

Name:	SAM_2711.jpg
Views:	1
Size:	189.3 KB
ID:	151381Hétfőn csomagolás !

                  Komment


                    Az a legszebb az egészben, hogy az A-3 borítékba nem fér bele még egy darab A-3 naptár sem !Click image for larger version

Name:	SAM_2712.jpg
Views:	1
Size:	189.7 KB
ID:	151386

                    Komment


                      Az a legszebb az egészben, hogy az A-3 borítékba nem fér bele még egy darab A-3 naptár sem !
                      Nyugi:árt a szépségednek!
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        Kedves Gyuri!


                        Köszönöm,hogy fáradozol ezzel az idegtépő csomagolással.Nekem is nagy gond szokott lenni a csomagolás,mert azt mindig igen felelősségteljesen kell csinálni,-hogy a becsomagolt dolog véletlenül se sérüljön meg!Ismerve a csomagszállítók,nem éppen gyengéd bánásmódját a rájuk bízott csomagokkal,ez nem is olyan kis dolog.Volt már többször,hogy dobozt kellett csinálni,-ilyenkor eszembe jut Örkény Istvánnak a Tóték című műve,de azért "dobozolok",-igaz nekem nincs kit négybe vágni.

                        Nem kell elsietned,ráérsz a naptárakkal,kibírjuk már ezt a pár napot,-ha idáig már több éven át kibírtuk naptár nélkül.

                        Amennyiben extra költség merül fel a csomagoló anyagokkal kapcsolatban,azt valamilyen módon ki fogjuk egyenlíteni.

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Köszönöm az együttérzést ! A tegnapi 4 órás csomagolást követően, ma 1,5 órát töltöttem a postán. Az egydarabos bugyborékfóliás borítékba csomagolt naptárakra, ráírtam hogy törékeny. Gondolván, ne nyomják össze a spirált. A postáshölgy közölte, hogy lágy csomagolást nem adhatok fel " törékeny " megjelöléssel, majd áthúzgálta. Ennyi ! 1500 forintba, nem fér bele hogy ne dobjanak rá semmit !!!

                          Komment


                            A tegnapi 4 órás csomagolást követően, ma 1,5 órát töltöttem a postán.
                            És már itt is a naptáram,köszönöm Gyuri!Click image for larger version

Name:	naptár 001.jpg
Views:	1
Size:	159.3 KB
ID:	151398Click image for larger version

Name:	naptár 002.jpg
Views:	1
Size:	145.3 KB
ID:	151399

                            Komment


                              Nekem is befutott!
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                mir-mur Köszönöm a fáradozásodat a naptárral kapcsolatban. Épp az imént kaptam meg sértetlenül

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X