Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Naptár 2017

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Megkaptam ma a naptárakat! Köszönöm szépen! És a gyártatást, utánajárást, pénzezést, csomagolást, űostázást is!!!

    Nagyon jól néz ki! Már a falon lóg.

    Komment


      Nagyon jól néz ki!
      Az a te érdemed !.................

      Komment


        Szintén köszönetem nyilvánítom a naptár elkészítésében résztvevőknek. Mai nap át vettem én is. Valóban jól meg van alkotva.

        Komment


          Gyuri,
          köszi szépen az önzetlen fáradozást, ma én is átvettem a jeles kalendáriumot...

          Komment


            Kedves Gyuri!

            A mai napon megérkezett a naptár. Nagyon jól sikerült!!! Csatlakozom az előttem szólókhoz, egyben Köszönöm!

            Üdvözlettel!

            Komment


              Kedves Gyuri! Megköszönöm a 4-es csapat nevében , megérkeztek!! Zsolti- Józsi holnap viszem .

              Komment


                Nekem is ideért...a plussz pakkal együtt, épségben.
                Hatalmas munkával kimértem a fal közepét, hogy hova szegezzem.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  Jelentem, a Miskolctól legtávolabbi magyarországi címre is eljutott a naptár!
                  Köszönjük a közreműködést Talugának és Mirr-Murrnak!

                  Komment


                    Jelentem, a Miskolctól legtávolabbi magyarországi címre is eljutott a naptár!
                    Köszönjük a közreműködést Talugának és Mirr-Murrnak!
                    Csatlakozom az előttem szólóhoz, köszönöm mindenkinek, a rajta szereplő fotogéneknek is!

                    Komment


                      Csatlakozom az előttem szólóhoz, köszönöm mindenkinek, a rajta szereplő fotogéneknek is!
                      Én is, ide is megérkezett valamikor("őseim" vették át, én jelenleg külföldön vagyok)...

                      Komment


                        Szervusztok!


                        Tegnap a Sanyi közvetítésével megkaptam a naptárakat (2db.),-melyekből egyet ma becsomagoltam és továbbítottam Békéscsabára CZsolti kezéhez,-remélem holnap már Ő is átveheti.

                        A naptár szép és jól szerkesztettek a képek,minden a naptárkészítésben résztvevő fórumtagnak köszönöm.

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Megérkezett hozzánk is. Nagyon tetszik. A konyhába tettük, igy szinte mindig látjuk. Egészen más így nézni, mint a képernyőn.

                          Köszönjük mindenki közreműködését. Nyáron visszük dedikáltatni. Ott legyetek!

                          Komment


                            Mi van Demeterrel ? Már csak ő nem jelzett vissza ! Remélem megkapta !

                            Komment


                              .... betegek - takonykór , de nagyon

                              Komment


                                ... betegek - takonykór , de nagyon
                                De írni csak tud ?.............

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X