Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Naptár 2017

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Három napig nekem sem volt kedvem még bejelentkezni is nem, hogy írkálni. Valószínű most Ő ebben a stádiumban van . Gyógyulást!

    Komment


      Lehet,hogy nyaralnak!
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Nem , tényleg betegek . Beszéltem telefonon --nem volt hangja . Tényleg odavannak .

        Komment


          Szervusztok!

          Köszönöm az információt,már én is hiányoltam Őket, és mielőbbi gyógyulást kívánok a Demeter brigádnak!

          Mondja a rádió is,hogy az utóbbi napokban nagyon megszaporodtak az influenzás megbetegedések,főleg a fiatalabb korosztály az érintett.

          Aki megteheti kerülje a tömeget és inkább fejtsen bort a pincében,ha mindenképp ki kell mozdulni otthonról,akkor javasolt minimum egy fej fokhagyma elfogyasztása nyersen!A fokhagyma tudtommal nem véd meg az influenzától,de arra nagyon jó,hogy az áradó "illat" hatására nagyobb térköz alakul ki az ember körül.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            Nekem is bejött a vámpírok ellen..még nem láttam egyet sem..

            Komment


              A fokhagyma tudtommal nem véd meg az influenzától,de arra nagyon jó,hogy az áradó „illat” hatására nagyobb térköz alakul ki az ember körül.

              Nekem is bejött a vámpírok ellen..még nem láttam egyet sem..
              A konzílium a fokhagyma használatáról nagyon tetszik!

              Komment


                Sziasztok!

                Jelentem a két közösen fizetett ajándék naptár is megérkezett (az önkormányzati és a motoros szövetségi), rendeltetési helyére. Nagy tetszést arattak a naptárak, köszönik szépen az érintettek!

                Komment


                  Sziasztok,

                  Szeretnénk megköszönni a naptárat, tökéletes lett! A hangulat átjött Rengeteg munka van benne, köszönjük a fáradozást! Elég ránézni, és a mínuszok ellenére sem fázunk A gyerek, mikor először meglátta a táborról készült képet, kiszúrta a sátrunkat és negyed órát nevetett rajta, hogy a miénk volt a legcikibb a többi között

                  Komment


                    kiszúrta a sátrunkat és negyed órát nevetett rajta, hogy a miénk volt a legcikibb a többi között
                    Akkor meséljétek el neki,hogy volt akinek még sátorja sem volt!!!!Viszont az sem ciki,és ez a lényeg,nem gúnyoltak ki senkit azért amilyen,mert:

                    nem ez a lényeg!!!!!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      volt akinek még sátorja sem volt!!
                      Igen, én is emlékszem egy fickóra, aki bármilyen,a neki tetsző helyen ledobta a pokrócát, és már aludt is.

                      Komment


                        kiszúrta a sátrunkat és negyed órát nevetett rajta, hogy a miénk volt a legcikibb a többi között
                        Csak mert most nem a honvédségi sátrat citáltam el magammal. Aminek azóta lett egy nagy testvére is.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X