Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum Póló

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Ha nem Gildan lesz, akkor alapvetően S és XL a méret, az ott megadott méretek alapján lett volna XS és L.

    Komment


      #17
      S és XL a méret
      OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      demeter kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Üdv.

        Én 2 XXL-eset kérnék .
        taluga kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Még mielőtt értetlenségbe csapnék akkor ez már a rendes méretezésű? Ha igen akkor én kérek szépen egy " M" és egy " L "-es méretűt. Természetesen ha nem ilyen a méretezése kérem eszerint változtatni rajta. Köszönjük: Sepy és Kitti.
          taluga kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Szervusztok!

            Így csinál az emberekből funkcionális analfabétát,ez az elhülyült világ.Valahogy nem fér bele a vén marha agyamba,hogy amit,a világon egyértelművé tettek már,a gyártók felrúgják és önhatalmúlag,a különböző betűjelek által szimbolizált méreteket,úgy alkalmazzák,ahogy akarják.Már szívesen szavaznék,ha egyértelműen tudnám melyik méret a rám való,de még rágódnom kell rajta,mert ha kicsi lesz fogyhatok,ha nagy meg nőhetek és hízhatok.Amennyiben a gyártók,még ilyen alapvető dolgokban sem tudnak egységesek lenni,mit lehet elvárni a világpolitikában,hogy a pitkujába fog így kitörni a világbéke?

            Régebben,amikor még dolgoztam,a munkahelyen rendeltek számomra bakancsot,abból is az lett,hogy az általam rendelt 44-es méretű bakancs kicsi lett és 45-ösre kellet kicserélni,pedig a lábam egy szemet se nőtt,de a bakancs talpán olvasható méret,valahogy nem a valós méretet tartalmazta.

            Üdvözlettel:Che
            kollarg, taluga és sepy kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Józsikám! Te nem hiúságból rendeltél kisebbet mert az sikkesebb? . Amúgy pedig én sem értem akkor hogyan is van ?. Azt tudom vessző nélkül nem lehet hogyozni! de mégis?. Dolgozol még Te is nem is bírnád ki nélküle így nem érvényes " Régebben, amikor még dolgoztam"
              Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2015 máj. 07, 13:12.
              taluga kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szervusztok!

                Így csinál az emberekből funkcionális analfabétát,ez az elhülyült világ.Valahogy nem fér bele a vén marha agyamba,hogy amit,a világon egyértelművé tettek már,a gyártók felrúgják és önhatalmúlag,a különböző betűjelek által szimbolizált méreteket,úgy alkalmazzák,ahogy akarják.Már szívesen szavaznék,ha egyértelműen tudnám melyik méret a rám való,de még rágódnom kell rajta,mert ha kicsi lesz fogyhatok,ha nagy meg nőhetek és hízhatok.Amennyiben a gyártók,még ilyen alapvető dolgokban sem tudnak egységesek lenni,mit lehet elvárni a világpolitikában,hogy a pitkujába fog így kitörni a világbéke?

                Régebben,amikor még dolgoztam,a munkahelyen rendeltek számomra bakancsot,abból is az lett,hogy az általam rendelt 44-es méretű bakancs kicsi lett és 45-ösre kellet kicserélni,pedig a lábam egy szemet se nőtt,de a bakancs talpán olvasható méret,valahogy nem a valós méretet tartalmazta.

                Üdvözlettel:Che
                Esetleg valaki a fórumon nem tud szépen varrni? És nem vinne keszire egy varrógépet?
                Aztán akkor elég lenne egy méret, és ott helyben mindenkire rá lehetne szabni
                OdinHEM és kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Ez most a vicc oldal ? Én is megszoktam kérdezni pl. szalonna sütés közben a haver csajoktól, / ezek már nem kiskorúak hogy ki tud varrni? mert be kellene venni egy darabot a nadrágomból!. Ekkor jön a felhördülés te sertés..., hogy szépet írjak magamról.

                  Komment


                    #24
                    Na most aztán irtóra szakszerű leszek!Mert én tudok varrni sőt 12éven át volt műhelyünk ipari gépekkel!Tehát a témára:A póló varrás Q-a egyszerű dolognak tűnik...........de nem az!Sőt igen drága és komoly gép kell hozzá hogy jó minőségben gyártódjon!Fedőző gép kell hozzá lehetőleg alul-felül fedőző ami nem olcsó cucc és nehezen szállítható!Ja!...........és 380 as!

                    Komment


                      #25
                      Én tudok gépszerüen fedezni , ha jó az alapanyag .


                      ..hogy legyen mit átteni a homokozóba

                      Komment


                        #26
                        apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Na most aztán irtóra szakszerű leszek!Mert én tudok varrni sőt 12éven át volt műhelyünk ipari gépekkel!Tehát a témára:A póló varrás Q-a egyszerű dolognak tűnik...........de nem az!Sőt igen drága és komoly gép kell hozzá hogy jó minőségben gyártódjon!Fedőző gép kell hozzá lehetőleg alul-felül fedőző ami nem olcsó cucc és nehezen szállítható!Ja!...........és 380 as!
                        A lényeget kihagytad. Rá tudod-e eszkábálni a sárkányra a varrógépet vagy nem?
                        Gondolom a motorja el bírja hajtani, szóval azzal aligha lenne gond

                        Komment


                          #27
                          Ekkor jön a felhördülés te sertés..., hogy szépet írjak magamról.
                          És ilyenkor ki szokott megsertésedni?

                          !Fedőző gép kell hozzá lehetőleg alul-felül fedőző ami nem olcsó cucc és nehezen szállítható!Ja!...és 380 as!
                          Ez így igaz! De mégis van két olyan varrógéptípus a házi típusok között, amivel szép rugalmas egyens öltést lehet készíteni. Legyünk rá büszkék, hogy ez is a magyar ipar terméke. A Csepel 30-as és 31-es varrógépekről van szó. Kár, hogy tisztázó öltést nem tud. Arra viszont ott van a Pannónia 156-os cikk-cakkja. Kicsit munkásabb, de otthoni dolgokat elkészít vele az ember.

                          Viszont Keszin megvarrni 30-40 db-ot, az iszonyatos mennyiség.

                          - - - Updated - - -

                          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én tudok gépszerüen fedezni , ha jó az alapanyag .


                          ..hogy legyen mit átteni a homokozóba
                          Nem fedezni, fedőzni. Ez varrónyelven van mondva és azt az öltést jelenti, amivel az összes póló, szabadidőcucc stb. össze van varrva.

                          Komment


                            #28
                            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Viszont Keszin megvarrni 30-40 db-ot, az iszonyatos mennyiség.
                            Nehogy komolyan vegyétek a végén hülyeségemet

                            Komment


                              #29
                              De igen! Dongóssal visszük a gépeket, Apacsávó betanít, te pedig varrni fogsz! Nagy élmény: árnyas fák, vízpart és igazi veteránt hajthatsz. Ezeket még akkor gyártották, amikor a 250-es Csepeleket.

                              Komment


                                #30
                                CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                De igen! Dongóssal visszük a gépeket, Apacsávó betanít, te pedig varrni fogsz! Nagy élmény: árnyas fák, vízpart és igazi veteránt hajthatsz. Ezeket még akkor gyártották, amikor a 250-es Csepeleket.
                                Oké, de amit én megvarrok az nem fog sokáig tartani (és még randa is lesz )
                                (próbáltam már, de ez olyan dolog amihez nemigazán van érzékem )

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X