Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fo-32

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Fo-32

    Valakinek nincs a birtokában FO-32 oszlopos fúrógép robbantott ábra ? A neten sehol nem találok. Eltört a gépi előtolás tengelye, de nem akarok kísérletezni . Köszönöm !

    #2
    Szervusz Mir-mur!


    Próbáltam rákeresni az FO-32 fúrógép gépkönyvére,lett is három ígéretes találat.Két helyről szabadon letölthető lenne,a harmadik a Honti,az fizetős.A legjobb talán a CNC fórum www.Hunbay lenne ,-nekem most,valamiért nem enged letöltést,valószínű regisztrálni kellene.Szintén van még a Miskolci Műszaki egyetem könyvtárában is,-ahova szintén valamilyen vonalkód,meg nem tudom pontosan mi szükségeltetik a letöltéshez.Lehet,hogy Te,vagy valaki profibb a számítógépes letöltésekben,-hátha segít.Keresem tovább is,de egyenlőre ennyi lett,ha sikerül találnom,feltöltöm.

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      #3
      Köszönöm a hogy segítesz ! A mi korosztályunk a grundon, mezőn, meg a patakparton vakációzott, tehát ,én se értek a géphez jobban.

      Komment


        #4
        Tényleg nincs. Nem találtam.

        Komment


          #5
          Szervusz Mir-mur!

          Segítenék,ha tudnék,-valamiért nem tudom elérni a fent említett Hunbayt,pontosan elérni el tudom,de letölteni nem.A Hunbay,a Hobby cnc fórum,hasonlatos oldala,mint nálunk a letöltések rovat,ahol rengeteg nagyon hasznos szakirodalom található,-ezúton is köszönetemet fejezem ki minden feltöltőnek,mert jó ügyet szolgálnak önzetlenül,ahogy mi is.Nem vagyok regisztrálva a cnc fórumra,mert egy seggel,csak egy lovat lehet megülni,de le a kalappal előttük,mert ahogy néha beleolvasgatok az írásaikba,-szintén egy rendes társaság.Ahogy keresgettem a gépkönyvet és ránéztem a cnc fórumra,úgy tűnik ott is valamilyen vírus,vagy valamilyen számítógépes kavar van és lehet,hogy azért nem lehet letölteni.A gépkönyv keresés egyéb formája,-számomra idáig nem hozott eredményt,csak a pénzes lehetőség van,de úgy gondolom,hogy a Hontinak,ne segítsünk új Mercedest venni.Érdekes dolgok ezek,mert azt sem értem teljesen,hogy egyes kiadóknak mi alapján van joga pénzt követelni,egy olyan szellemi termékért,amit nem ő hozott létre,-új de gyönyörű ez a szép új világ!

          Azt javasolnám,hogy azért nézz be a Hunbayra,-hátha enged letöltést,ettől függetlenül én is rajta leszek,mert jó lenne,ha a mi archíviumunkba is bekerülne.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            #6
            @mir-mur
            Ez az amit keresel?
            http://data.hu/get/5038249/fo_23_32_furogep.pdf
            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2014 jan. 06, 04:49.

            Komment


              #7
              Szervusz Jagdtigger!


              Szerintem ezt keressük,de most megint bajba vagyok,a letöltést illetően,úgy értelmezem regisztrálni kell.A regisztrálás eredendően nem lenne nagy gond,csak attól félek,hogy utána jönnek mindenféle reklámok,ajánlatok és egyebek,kivédhetetlenül.Kérlek írd le,hogy mit tegyek,hogy le is tudjam tölteni,de azért ott se maradjak!

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #8
                Köszönöm a segítségeteket. Én is ezen agyalok, hogy milyen prémium kódot kér tőlem ez a masinyka. ( Azt sem egyszerű megtalálni, hogy mi a reklám, meg mi az érték a "káoszban" )

                Komment


                  #9
                  Ez már nem fog kérdezni:
                  https://www.dropbox.com/s/ztjdqlm4x3...32_furogep.pdf

                  Komment


                    #10
                    Szervusztok!

                    Köszönöm szépen,már le is töltöttem,-úgy gondolom ezt kerestük.Hiába a "tudás,az hatalom",sokkal többet kellene tudnom a számítógépes műveletekről,szívesen tanulnék is,de autodidakta módon nem megy,mert mindig félek,hogy elrontok valamit.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      #11
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Köszönöm a segítségeteket. Én is ezen agyalok, hogy milyen prémium kódot kér tőlem ez a masinyka. ( Azt sem egyszerű megtalálni, hogy mi a reklám, meg mi az érték a "káoszban" )
                      Ha a lassú letöltést választod, akkor semmibe sem kerül. Ez a lényeg. Vannak türelmetlen emberek azok fizessenek a prémiumsebességért. Nekem kezdte volna letölteni a "lassú letöltés" gombra, de leállítottam, mert már úgy látom, hogy megoldódott a kérdés.

                      Komment


                        #12
                        Már sikerült is letöltenem ! Köszönöm mindenkinek aki segített, vagy segíteni próbált. Majd este böngészem.

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X